Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló olajspray passiógyümölccsel. Ellenállhatatlanul csábítóvá tesz

A passiógyümölcs olaj különleges afrodiziákum, amely táplálja és selymesen simává varázsolja a bőrt.

pomme

2016. május 6.

Sajnos nagyon erős régi púder illata van, ami órákig megmarad. Nedves bőrre fújva sem szívódik be, a frissen borotvált vádlimat pedig iszonyatosan csípte, nem is csoda, mert a 2. összetevő az alkohol. Nagyon-nagyon kevés csillám van benne, bár nekem nem a képen látható virágos dizájnos van meg, hanem egy lepkés verzió. Ahogy írták előttem, fújáskor megy mindenfelé, praktikusabb tenyérbe fújnyi közelről és úgy felkenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Rebuska

2016. április 19.

isteni fonom illata van. kar hogy mar nem tudok rendelni mert nem nagyon van benne a katalogba :( azert csak 4 csillag mert lassan szivodik be a borbe es kicsit zsiros a borom sokaig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Kingácska0807

2016. április 13.

Gyors hidratálást nyújt. Finom illat. Nem hagy ragadós érzetet. Jól ápol.

Update: De bizony,sajnos ragad és nem hidratál kellőképpen. -2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Gyors hidratálást nyújt. Finom illat. Nem hagy ragadós érzetet. Jól ápol.

Update: De bizony,sajnos ragad és nem hidratál kellőképpen. -2*

papeerzsepi18

2016. január 19.

A testápolójához képest ez egy nagyon jó termék. Nem tudod úgy felvinni - a szórófejes megoldás miatt - hogy "tocsogjál" benne, egy baja van, hogy gyorsan fogy. Zuhanyzás után használom, mint általában az olajokat, így könnyebben felszívódik. Nagyon kellemes bársonyos bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

hbrigi25

2015. december 13.

Szeretem az illatát, kellemes, könnyű, olajos testpermet. Ha nincs időm testápolóval kenni magam, ezt használom. Puha bőrt kölcsönöz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Dea

2015. augusztus 27.

Már kevés maradt benne,nekem ez univerzális termék.Fültisztításra,bőrápolásra,és most a narancsbőrös fenekemre használom,mindre bevált.Könnyen beszívódik,normál bőrre tökéletes hidratálás,biztos újraveszek ilyen olajsprayt csak más illattal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

vivicsibe1

2015. július 9.

Imádom a kis csillámokat benne,a lábam szép fényes lesz tőle,bár borotválás után eléggé csíp.Van mikor nem szívja be normálisan a bőröm,de egyébként egy jó termékről van szó.Az illata kellemes,fújás után alig érződik,de szerintem nem is ez a dolga.Hidratálni nem hidratál,viszont én nyáron nagyon szeretem használni mert gyönyörűen néznek ki vele a lábaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Yubiri

2015. július 6.

Amivel elégedetlen vagyok: hidratálásban kevés, illetve a szórófej fúj mindenfelé a szobában.
Amivel elégedett vagyok: nem passiógyümölcs illatot, sokkal inkább púderes illatot érzek.
Elhasználom, de újra a pozitívum ellenére sem vásárolom, viszont kedvet kaptam, hogy más Skin So Soft terméket az illat miatt kipróbáljak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

auberginecat

2015. május 21.

összességében nem rossz kis termék, de nem fogom újravenni. csillogós, kellemes nyárias illata van, elszórakozik vele az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Vanna

2014. december 27.

Az illata nagyon jó, én szeretem. Főleg nyáron használom, szép csillogást kölcsönöz a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.