Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A testápoló olaj 2 komponense összerázva aktiválódik.

moco22

2016. október 5.

Hát..... nagyot csalódtam. Nem szoktam rendelni AVON-tól, talán 1 évben 1x.
Sajnos máshol nem igazán találtam testolaj spray-t, jó árban, csak az AVON-nál.
Gondolná az ember, hogy ha olaj van benne, az biztos jó lesz zuhanyozás után, a kiszáradt bőrre. Hát nem!!! Sőt, nagyon nem. Ez úgy szárít, hogy valami hihetetlen. Sosem gondoltam volna egy olajos termékről. Elkezdett most viszketni a lábszáram. Felhúztam a nadrág száramat és mint ha hó hullott volna, úgy ki volt száradva tőle a bőröm.
Tehát sem nem szatén - izé, sem nem olaj ez a termék. NEKEM NAGYON NEM VÁLT BE, ÉN NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 5.

Hát..... nagyot csalódtam. Nem szoktam rendelni AVON-tól, talán 1 évben 1x.
Sajnos máshol nem igazán találtam testolaj spray-t, jó árban, csak az AVON-nál.

Lina77

2016. május 2.

Szárítja a bőrt,az illata elég tömény,csillogni nem csillogok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

Szárítja a bőrt,az illata elég tömény,csillogni nem csillogok tőle.

baba_girl_16

2016. január 21.

Amikor megvettem jó pár éve, akkor még nagy fantáziát láttam benne. Akkoriban használtam párszor, de semmi testápoló hatása nem volt és nem is csillogtam tőle. Az illata az egyetlen, amit szerettem, mert tiszta húsvét hangulatom lett tőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

valakiii

2014. február 4.

konkretan egy csillagot akartam adni de gondoltam a velemeny iras elott kiprobalom.hat szerintem elkezdem hasznalni.az illatat imadom..valamire emlekeztet kiskorombol de fogalmam sincs mire:o ahova fujtam ott puha lett a borom.megadom neki a negyest mert ez most igy nagy meglepetes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

MPetra

2013. november 11.

Pénzkidobás! Kiszárította bőröm és semmilyen szaténfény nem Volt!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Pénzkidobás! Kiszárította bőröm és semmilyen szaténfény nem Volt!!!

Maniac

2013. június 29.

Számomra túl tömény az illata és abban a helyiségben is megmarad, ahol éppen használom. Az alkohol miatt másodpercek miatt elillan és nagyon szárítja a bőröm. Fénye nincs, max a szilikontól lenne? Az ára magas, a hatásához mérten meg végképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

BV

2013. február 24.

Eleinte kellmes illata volt, de később már olyan émelygős. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Eleinte kellmes illata volt, de később már olyan émelygős. Nem vásárolnám újra.

szabinika93

2013. február 13.

Nekem az elején bejött az illata..elfújkodttam..de még a fele megvan...vhogy a wc légfrissitő jut róla eszembe ! :/....xD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

mizse

2012. december 5.

Azt reméltem kicsit csajosabb illata van mint a "testvérének", de ez pacsuli!!! A húsvéti 100ft-os kölnik jutnak róla az eszembe. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Lanie

2012. november 8.

Nem mellékesen az illata meg egy olyan dolog amit szerencsére a katalógusban meg tudtam nézni mielőtt megvettem ezért számomra nem volt meglepetés. Ritkán veszek olyat amitől nem tudom milyen illatot várjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Saccharomyces Lysate Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Színezék. Lilás piros.