Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Segíti a borotva könnyed siklását. Elősegíti az alapos borotválást, miközben bársonyosan sima bőrérzetet nyújt.

andi91

2012. november 14.

Sok hasonló terméket kipróbáltam már, de ez veri az összes borotválkozáshoz használatos cuccot! Sokkal könnyebb vele borotválkozni, és amúgy én észrevettem, hogy csökkenti a szőrnövekedést, ami amúgy szerintem azért van, mert sokkal simább eredményt lehet elérni vele! Már egy ideje csak ezt használom erre a célra, és ez biztos, hogy így is marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Evie

2012. július 26.

Én sem vettem észre a szőrnövekedést lassító hatását, de vagy 15-20tubusnyival elhasználtam az utóbbi években, és az eddig használt legjobb borotvazselének tartom. Árban is verhetetlen! Egy tubusnyi nagyon hosszú ideig elég. Határozottan könnyebb vele a borotválás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

mini33

2012. július 26.

Szeretem. Könnyebb vele a borotválás. Mondjuk azt, hogy csökkentené a szőrnövekedést, nem tapasztaltam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 26.

szaniblue

2012. május 11.

Jó kis borotvagél. Nem irritál, teszi a dolgát, jól lehet vele borotválni. Enyhe, kellemes illata van. Egyetértek agi.greendaygirl-lel szerintem is jobb, hogy tubusos és nem sprays. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

agi.greendaygirl

2012. március 21.

én már régebben használtam, tényleg nagyon jó! könnyebb vele borotválni, és valamennyire a szőrnöv ekedést is csökkenti. nekem külön szimpatikus, hogy tubusos, és nem spray csomagolású

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Saffy15

2012. március 21.

Szeretem ezt a zselét, felpuhítja a bőrt és nem szabdalom össze magam. Abszolút nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Cu2tka-baba

2012. március 10.

Sokféle gélt és habot kipróbáltam már, de ez eddig a legjobb. Érzékeny a bőröm, de nem pattogzik ki tőle és a kipirosodás is sokkal ritkább mint bármelyik eddig próbált terméknél. Az illata kellemes és diszkrét. Puha érzést hagy a bőrön és a tubussal könnyen adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Saccharomyces Lysate Extract, Urea, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színezék. Lila színű.