Avon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: szilvi, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Romantikus fürdőzés a pelyhek ölelésében. Merüljön el az álmok és a lazulás csodálatos világában, melyet a hópelyhekhez hasonló bájos fürdőpelyhek tesznek élvezetessé. Finom, krémes habbal és a lótuszvirág relaxáló illatával kényeztet.

Kiszerelés: 25 g

Wildflow

2015. január 5.

Nem rossz az illata, de igazából épp csak beleolvad a fürdővízbe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Nem rossz az illata, de igazából épp csak beleolvad a fürdővízbe...

DORRA

2014. május 31.

Karácsonyra kaptam, egy kis játéknak jó volt, de semmi több. Habot nem csinál az illata nem marad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

andi91

2013. január 23.

Az illata nagyon finom, én hosszú ideig érzem magamon! Ha a kezemre teszek egy keveset, majd benedvesítem és összedörzsölöm, tökéletesen olyan, mintha szappannal mosakodnék. Jó játék, de semmi több, de tulajdonképpen rosszat nem tudok róla elmondani. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

papupanni

2013. január 2.

Az illata nagyon finom, az anyukámra emlékeztet... :D
Karácsonyra kaptam, s szenteste már ki is próbáltam. Belementem a vízbe, és csak utána akartam beleszórni párat, de nedves volt a kezem, így gondoltam egyet és egy hatalmas fújással juttattam őket a magam köré.
És csak ámultam... Olyan gyönyörű volt, ahogy először felszálltak a hópelyhek (amik engem inkább virágokra emlékeztetnek...), majd lassan landoltak a víz felszínén. Nagyon szép volt.
De sajnos kb. 10 másodperc múlva fel is olvadtak. Habot én nem vettem észre, csak olyan selymes hatást... Mintha valamiféle víz alatti krém lett volna.
Illata nekem megmaradt miután kimentem a vízből, másnapra már elmúlt, de ezt nem is vártam tőle.
Igazából nekem tetszik! Túl gyorsan elolvad, de elég sok van a csomagban, valahogy nem akar fogyni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

Az illata nagyon finom, az anyukámra emlékeztet... :D

Blame

2012. november 12.

Tényleg szépen néz ki és az illata is tetszik. Elég hamar eltűntek a pelyhek a vízben. Bár nem teljesen, inkább olyan volt mintha szappan darabkák váltak volna belőle. Amivel aztán be tudtam magam kenni. Kár, hogy az illata hamar elillan a vízbe és habja se nagyon van. Viszont mintha picit selymesebb lenne tőle a bőröm.^^

Update: Mondjuk fürdés után is figyeltem, hogy mintha pár helyen összeállt volna a hajam de akkor nem nagyon foglalkoztam vele mivel úgyis aludni készültem. Viszont reggel bebizonyosodott, hogy jól láttam. Mivel picit belelógott a hajam a vízbe, néhány pelyhecske beleragadt a hajamba. XD Amitől szépen csomós lett pár helyen. Alig bírtam kibontani... szóval csak óvatosan. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

annapanni

2012. január 10.

Karácsonyra kaptam, azt hittem tartalmasabb, de inkább csak szép. Nekem nagyon illata sem, és habja sem volt a vízben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 10.

szilvi

2012. január 10.

Sajnos én nem nagyon vagyok megelégedve ezzel a kis termékkel, annak ellenére, hogy nagyon elfogult vagyok a szép csomagolása és a tetszetős kiszerelése miatt. Halványlila és fehér hópelyhek, finoman illatoznak amikor a vízbedobáljuk és szappanszerű állaguk lesz a bőrön, majd egykettőre elolvadnak..Látva a sok káros összetevőt, hát ajándéknak nagyon mutatós, de amúgy jobb a sima fürdősó..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

Sz.Andrea

2012. január 10.

Játéknak nagyon megfelelő ,a gyerekek imádják!Mosakodni nem lehet vele,de szeretik szórni a vízbe,mintha csak virágszirmok lennének:) szóval jó móka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

zsofta

2011. december 22.

én imádom az illatát, formáját,kiszerelését,színét is
nagyon szuper cucc .szinte szappan ha beledobjátok a vízbe de sajnos ez limitált volt és a 2012.januári katalógusban már nincs benne !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 22.

én imádom az illatát, formáját,kiszerelését,színét is

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)