Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Caroline, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros

15-ös fényvédő faktorral és szőlőkivonatot tartalmazó komplex-szel segít kiegyensúlyozottá és csillogásmentessé tenni a bőrt.

A szőlő már évszázadok óta ismert a bőrön kifejtett jótékony hatásairól. A benne lévő fitokemikáliáknak és fitonutrienseknek köszönhetően antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. C-vitaminban gazdag, mely létfontosságú szerepet tölt be az egészséges kinézetű bőrért. A szőlőkivonat segít sejtszinten minimalizálni az olajtermelődést valamint serkenti a bőrsejtek természetes hidratáltsági szintjét. Mindennapos használatra alkalmas, zsíros és vegyes arcbőrre egyaránt. A zsíros és vegyes bőrtípus több faggyút termel, mint amennyire a bőrnek a természetes egyensúlyhoz szüksége van. Az Avon Balanced+ termékcsalád segíthet felszámolni a felesleges olajat bőrödről, csökkenti a kifényesedést, de mégis hidratálja bőrödet.

katpro

2016. december 2.

Ajándékba kaptam szettben az éjjeli krémmel együtt. Nekem annyira nem jött be.
Egy idő után fénylett tőle az arcom és tapintásra olyan volt, mint ha egy zsíros kenyérbe fejeltem volna bele.
Egyből a kukába landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Ajándékba kaptam szettben az éjjeli krémmel együtt. Nekem annyira nem jött be.
Egyből a kukába landolt.

Ella

2016. június 3.

Nekem annyira nem jött be, opálosan fénylő lett tőle az arcom és réteget képez a bőrön. Nem jó rá sminkelni, morzsolódik. Nekem még kicsit zsírosnak is érződik, a végeredmény nem matt (sem sminkkel, sem önmagában). Nem szárítja le a pattanásokat, nem csökkenti a zsírosodást, sőt... Azért kap kettest, mert nem lett tőle több pattanásom, de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

CurlyJen

2016. január 21.

Kb 2 éve használom az éjszakai változattal együtt. Amit észrevettem, hogy teljesen megszüntette a bőrrepedezéseket a szám sarkai alatt. Nagyon jól hidratál! A faggyútermelést nem tudom mennyire szabályozza, smink nélkül minimális zsírosodás van, de sminkkel már nem bírja egész nap. (mondjuk ebben lehet, hogy az alapozó is szerepet játszik...) Egybevéve nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Zsokaa

2016. január 12.

Nálam olyan semmilyen volt. Nem okozott irritációt, de semmit nem javított a bőröm állapotán. Amúgy az állagával és az illatával se volt baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Piedra

2016. január 6.

Kár, hogy csak pár órán keresztül bírja a mattító hatás, de egyébként semmi bajom nem volt vele, évekig ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

k.smile.in.your.sleep

2015. július 14.

Legalább fél éve rendeltem, a habzó arclemosó testvérével együtt, de sajnos nekem nem vált be, nagyon ritkán használom. Zsíros a bőröm, ritka ha fénylik, viszont ha ezt a krémet felkenem, akkor biztos, hogy folyik az arcomról a "zsír". Alapozó alá szoktam használni, de akkor többször kell ellenőrizni a nap folyamán és korrigálni púderrel. Csalódás volt nekem, az állaga jó, hamar felszívódik, nem marad ragacsos érzet utána, az illatát imádom, de nálam sajnos a mattító hatás elmaradt! :( Egy próbát megért, mert olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

Lacebow

2015. május 4.

Kb. 2 hónapja használom. Nem érzem hogy hidratálna vagy táplálna, illetve ha mondjuk reggel sminkelés előtt felkenem, nem érzem hogy kevésbé lenne fényes a bőröm. Tehát a mattító hatást nem éreztem, így reménykedtem hogy na majd hátha puhít, hidratál, vagy valami, de nem! :D nem fogom újra venni, majd csak elkopik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 4.

Sz1lv1

2014. december 1.

Hasznos kis krém a csillogás ellen! =) Kár, hogy az éjszakai változat megszűnt, az is ugyanilyen jó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 1.

eveartstar

2014. november 28.

Hasonló mattító nappali krémet kerestem mint ez:
A silica összetevőre kerestem rá, és már meg is találtam! Az Avon árban is sokkal olcsóbb, nagyon finom az illata, és szépen mattít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 28.

Hasonló mattító nappali krémet kerestem mint ez:

t.evacska21

2014. október 26.

Még csak termékmintában próbáltam, de tervezem, hogy egyszer venni is fogok ilyet :) Nagyon jó az állaga, tényleg mattít, jó az illata és még sminkelni is jól lehet rá. Ráadásul a 15-ös fényvédő is nagyon előnyössé teszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-8, Glycerin, Caprylyl Glycol, Isomalt
Vitaminok: Pyridoxine HCL, Panthenol

Felületi hártya képző anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!