Avon

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Vitamintartalma: A, C és F

15-ös fényvédővel.

Hipoallergén.

zonga

2018. március 10.

A világos bőrömhöz a világos szín pont megfelelő, nem feltűnő, szépen beleolvad a környezetébe. Én elégedett vagyok vele. Alapozót nagyon ritkán használok, de ezt a BB krémet gyakrabban - ha nem fényvédős a krémem, vagy ha elég megviselt az arcom, sok a pattanásom stb. Egységesebb, szebb lesz tőle a bőröm, nem fülled be alatta, nem érzem soknak. A kisebb bőrhibákat is elfedi. Könnyű felkenni is. Én nem vártam tőle mást, amiért használom, azt teljesíti, így máskor is fogok venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

JudithBeauty

2017. július 17.

Nekem a "Light" árnyalat volt meg, azt hiszem ez a legvilágosabb árnyalat. Még régebben használtam, de nekem nem vált be. Borzasztóan szárította a bőröm, és a fedése is elég rossz. Érdekes, hogy felvitel után ragyogott tőle az arcom, pedig nem a ragyogást kölcsönző BB-t vettem. De érdekes!
Az illatával nem volt semmi bajom, és azért kap 2 csillagot, mert 15-ös fényvédő volt benne. Úgy vettem észre, hogy a termék, és maga a Solutions brand is megszűnt. Nem fogok könnyeket hullatni érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

masnipower

2017. június 28.

Okozott pár kemény hetet, mivel tele lettem tőle pattanásokkal, kiütésekkel. Rettenetes volt, pedig imádom az Avont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

BerillHanna

2017. február 17.

Az egyik legjobb BB krém, amit eddig használtam, jól fed és teszi a dolgát! Picit sötétebb árnyalat, mint az én arcbőröm. Úgy kaptam ajándékba, ezért nem lett jó a szín, de nyáron eltudom használni!! Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

k1995

2016. december 14.

Mattító változata van meg, de pár óra után úgy érzem, zsíros lesz tőle a bőröm, annak ellenére, hogy direkt mattítót választottam. Természetes színe van, de néha úgy érzem, jobban tettem volna, ha sima arckrémet kenek fel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Cynthia99

2016. december 11.

Ennek a krémnek a matt változata volt az első BB-krémem,nem igazán szerettem,nem mattított le,fedése sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Mullerivett

2016. november 13.

A célnak teljesen megfelel,nem szeretem az alapozót.Ez a krém mégis "egységet" ad az arcomnak a kisebb bőrhibákat elfedi és fényvédőt is tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Andika77

2016. november 11.

A matt változatát használtam, kettőt is elfogyasztottam, és nagyon elégedett voltam vele. Nem zsírosodott be a bőröm tőle. A fedése nem a legtökéletesebb, emiatt a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Tánya88

2016. november 4.

Nekem a színe szépen passzolt a bőrömhöz, így az őszi átmeneti időszakban. Ha nem ígérte volna a matt hatást, elégedettebb lennék vele, de azért egy mattító bb krém után ne legyen már fényes a bőröm. Sokszor kell újrapúderezni.
Viszont a fedése nagyon szép, természetes hatású!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Viszont a fedése nagyon szép, természetes hatású!

emeseee6

2016. október 9.

Nem igazán voltam megelégedve vele. Párszor próbáltam,de nem passzolt a bőrömhöz,nem tetszett az illata,így inkább kidobtam. A Garnier BB krémje sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trifluoromethyl C1-4 Alkyl Dimethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.