Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kiszerelés: 200 ml

valakiii

2014. február 4.

nem csodaszer de tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

nem csodaszer de tetszik:)

Garykata

2013. december 30.

Nekem ez nem vált be..mintha olajos vízzel törölgetném a bőrömet, szerintem semmi hatása és a zsíros bőrre kimondottan nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Ms.Cat

2013. július 19.

Azt hiszem 450ft-ért vehettem ezt a tonikot. Már egy ideje használom és én semmi különlegeset nem vettem észre az arcomon. Kb semmi hatása, de elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

vwrita

2013. április 6.

Én kb 1 hónapja használom reggelente és néh este is és meg vagyok vele elégedve. Smink elöt áttörölgetem vele az arcom és felfrissülök :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

somodiedo

2012. december 26.

Egy internetes játékon nyertem, pénzt nem adtam volna érte. Elhasználtam, de igazából azt hiszem semmi hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.

Oraculum

2012. november 2.

Alkoholmentes és nem szárítja ki a bőrt, tökéletes a sietős reggeleken, de az összetevőkkel nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

agi.greendaygirl

2012. október 28.

persze, ez normál, száraz fakó bőrre való, nem meglepő, ha nem válik be zsíros bőrre... Örömmel tapasztalom, hogy ez is alkohol mentes. nagyon kellemes érzést nyújt, tetszik a használata, bár a freshest pure tonik jobban bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Saffy15

2012. július 28.

Kipróbáltam, de az én zsíros bőrömnek nagyon kevés volt, még szinte a zsírt sem szedte le és furcsa érzés volt utána a bőrömön, lehet, hogy normál bőrre jó, de nekem nagyon nem vált be vissza is küldtem és rendeltem helyette pattanásos bőrre valőt, remélem az jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

Gift Box

2012. július 13.

Eddig nagyon nem kedveltem, de mostanában valahogy sokkal jobban bírja a bőröm, nem tudom, mi történhetett.. Na mindegy, én az eddigi kettes csillagomat felpontozom négyre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

moncsyka8

2012. június 20.

Nem valami hatásos de az illata kellemes. Talán annyi pozitívum,hogy használat után felfrissül tőle az arcbőr...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk