Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Tatus, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szappanmentes, hidratált érzetet biztosít.

raramusic

2016. április 4.

Imádom.Sajnos későn találtam rá, és végkiárusítás alatt vettem meg. Csodás termék, sajnálom hogy már nem elérhető, pedig csak ezt használnám :)
Puhít, nem szárít,tisztít... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

Puhít, nem szárít,tisztít... :)

judit.tak98

2014. augusztus 30.

Igazi csodaszer!! Három használat után TELJESEN letisztította az arcom. Egyszerre kevés is elég belőle, mert hamar felhabosodik és könnyen elkenhető. Tehát sokáig kitart. Imádom!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

bigsista

2013. június 11.

Biglike! Egyszerűen bevált és ennyi! 20as éveim elején a Garnier Pure uborkás (ami természetesen megszűnt :( ) állagára és jellegére emlékeztet, amit imádtam, mert tökéletesen tisztít, semmi nem marad vissza, krémes mégis jól habzik, és nem szárít egyáltalán! Aki nálam egyszer kipróbálta, rászokott, és a lemosóját erre cserélte! "Fertőző" a cucc, ennyi! :) Szárazabb bőrtípusoknál lehet kevés, de "normál vagy kombinált, ill. enyhén vízhiányos körben erre délen" kedvelt, ez van! :)

Egy csillag mínusz, mert hosszútávon szárít, és megint nem találtam meg az "egész éves cuccot"! Nem mondom, hogy többet nem veszem meg, de ha megtalálom A CSODASZERT alias "csodalemosót", akkor minden szívfájdalom nélkül képes leszek lemondani róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

cutecurly

2013. május 20.

Imáááádoommmm! Most rendeltem ilyet először az Avonból, mert akciós 499 Ft-ért vétek lett volna kihagyni. Két hét használat után, viszont úgy vagyok vele, hogy még teljes árért is megvenném. Nagyon jól tisztát és nem szárítja!!!! a bőröm. Illata is kellemes. Garnier Essentials-t használtam évekig, de már most tudom, hogy amíg ezt gyártják, hogy kell a francnak más, mégha ingyen is adnák. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Katakirálylány

2013. március 15.

Nagyon szeretem, jól tisztít és frissít is. A sminket is jól lehozza, bár nem tökéletesen. Télen kissé húzódik a bőröm tőle, de ez még mindig semmi sok eddigi arctisztítómhoz képest. Nagyon kevés elég belőle és sűrű krémes állagú, jól habzik. Ajánlom akinek vegyes/normál bőre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

agi.greendaygirl

2012. október 28.

azt hittem valamiért, hogy zselés lesz az állaga, de nem. Ilyen kékes színű krémes állagú cucc. Ebből is elég kevés kell csak, nagyon jól habzik, jól tisztít. Jót tett a vízhiányos bőrömnek, tetszik, jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.