Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Izlandi mohával.

évy

2014. május 31.

Imádtam! jól hűsít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Imádtam! jól hűsít!

melindae

2014. április 25.

Ez a termék nagyon jó! Egy ideje abba hagytam a rendszeres tornázást, és (bár nem csak emiatt) szép kis cellulitiszt " fejlesztettem" ki a combjaimon, bár azelőtt sem voltak makulátlan állapotban.
Feszesít, de tényleg. Én sem gondolom, hogy egy krémmel meg lehet oldani a "feszesebb bőr-gondot", vagy teljesen eltüntetni a narancsbőrt, de meglepetésemre ez a gél használ. És nekem csak az elején hűsít, utánna olyan csípős-égetős érzést kelt, de végkép nem kellemtlen. Kár, hogy mostanában már alig lehet rábukkani a katalógusban. Megrendeltem én is az 5D cellu újdonságot, de azt még nem teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 25.

wikke

2012. július 19.

egyszerűen nagyon jó! :) a másikat (cellu-defy) is veri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

egyszerűen nagyon jó! :) a másikat (cellu-defy) is veri!

vivuss87

2012. július 1.

nagyon érezhető hatása van, hűsít, feszesít, tényleg ez a legjobb, amit próbáltam. Nem is túl drága. Nyárra meg külön jó ez a hűsítő érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Cu2tka-baba

2012. június 26.

Kipróbáltam már az összes solutions terméket narancsbőrre, de ez a legjobb! Imádom! Így nyáron a hűsítő érzés miatt még kellemesebb használni. A kis rögöcskéket nekem láthatóan eltüntette és a bőröm is sokkal simább lett ahol használtam. Egy alapos edzés után pedig enyhíti a feszítő érzést is a problémás területeken a mentol miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: PEG-8, Mannitol, Glycerin
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7

Steareth-20 ti I eu 2 1

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.