Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2011. október 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló alkoholmentes tonik.

Érzékeny bőrre is ajánlott. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Hipoallergén. Nem tömíti el a pórusokat.

timcsi76

2012. február 25.

Hát igen, az összetevői nem a legjobbak. Viszont jó, hogy hipoallergén és alkoholmentes, így nem bántja és nem is szárítja a bőröm. Igaz, én a tonizálás után rögtön hidratálom az arcbőröm, így a szárító hatást nem is volt alkalmam megtapasztalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

rika862

2011. december 16.

Alexa, tanácsadónők még rendelhetik, ha gondolod segíthetek szerezni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

Alexa, tanácsadónők még rendelhetik, ha gondolod segíthetek szerezni! :)

Alexa

2011. október 19.

Én évekig használtam ezt a tonikot, kiváló volt a vízhiányos bőröm számára. Csak sajnálni tudom, hogy már nem kapható az Avonnál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

Baboo

2011. március 6.

Még kb 1 éve vettem egyet, mert télen nagyon száradt a bőröm és éjszakára már krémet nem akartam feltenni. Gondoltam letudom egyben a tonizálást és hidratálást. Kb 1-2 hét használat után borzasztóan elkezdte szárítani a bőrömet, ahhoz képest, hogy alkoholmentes és hidratáló... Pedig vannak jó Avonos termékek, de ez... :(
Az összetevőkről már nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 6.

Az összetevőkről már nem is beszélve.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk