Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: lettuska21, Módosítva: 2014. szeptember 30.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

• Segít védeni és újjáépíteni az elasztin- és kollagénrostokat.
  • Segít csökkenteni a tehességi csíkok mélységének és hosszának megjelenését.

Kiszerelés: 150 ml

Banszky

2016. december 31.

Még régebben vettem és a flakonon lévő utasításokat követve használtam. Hát nem sokat ért. Pedig annyira akartam benne hinni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

f.szaszus

2016. november 15.

Anyukámtól kaptam úgyhogy eléggé féltem tőle, de pozitívan csalódtam benne. Nekem rendszeres használat mellett nagyon sokat halványultak a csíkjaim így már kevésbé zavar hogy van. Ha elfogy biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

Dorottya93

2016. július 27.

Állaga, adagolása nagyon jó. Hamar beszívódik, az illatával sincs semmi baj. Egyedül az árával nem értek egyet. Nem nyújt semmi extrát, ugyan olyan kiszerelésben van, mint a fele ennyibe kerülő krémek. Nem tudom, használ-e valamit, tényleg nem lesznek e csíkjaim tőle(24hetes vagyok), de eddig megúsztam őket. Türelmesen várom a végét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

zsannasko

2013. november 22.

Rendszeres használat mellett javít a helyzeten, de nem csodaszer. Az adagolása könnyű, gyorsan beszívódik, kellemes az illata. De ismétlem nem csodaszer, senki ne várja tőle, hogy olyan lesz a bőre, mint baba korában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

burberry

2013. augusztus 28.

Egy hónap alatt elhasználtam az egész flakont, mivel nem csak a fenekemre kentem, hanem néha a hasamra, és a combomra megelőzésre. A jelenlegi fehéres csíkok a hízás-fogyás miatt alakultak ki, ezeket próbáltam vele kisebb-nagyobb szerencsével eltüntetni. Nagyon picit halványított rajtuk, úgy, hogy minden este kentem vele magam. Az illata számomra kellemes, nem túl erős, de megfigyeltem akármivel kenem magam, annak az illatát a ruhám és az ágyneműm gyorsan magába szívja. Amúgy tetszik a csomagolása, egyszerre nem lehet túl sokat kinyomni belőle, de csodákat tény, hogy nem művel. Én inkább megelőzésre ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Sindy6

2013. június 19.

Telefonról vagyok ezért írta át a szavakat * cellu breakal ellentétben jó illata van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Sindy6

2013. június 19.

Vártam h írjatok,de 1000 fért megvettem. Illata hálistennek finom,a céloz bérekkel ellentétben. 1 napja használom,majd üléseken annyi biztos h nekem még fél óra után is vmi kellemes bizsergető érzést nyújt, biztosan serénykedik

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Phloretin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Phytol eo I i

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az édeskömény gyümölcsének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint a bőrkomfortérzetét növelő, bőrkondicionáló, tonizáló és bőrpuhító hatású összetevő. Hidratáló, nyugtató hatással van a száraz, irritált bőrre.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.