Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anduus, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

pomme

2017. április 29.

Nekem másik designnal van meg, de elvileg ugyanaz a termék. A fújókája konkrétan nem működik, de benne a lötyi nagyon klassz. Felkenve ragad, meg is ijedtem, hogy most ilyen leszek egész nap, de kb 5 másodperc múlva beszívja a bőröm és pihepuha selymes tapintású lesz tőle. Kicsit fénylik is tőle a bőröm, de csak nagyon halványan, mint amikor rendesen hidratált. Ennek ellenére nem olajos a tapintása, a lötty inkább valami szérumra hajaz, kicsit mentolos illata van, de hamar elillan. Kb 350 Ft-ért vehettem, ennyit bőven megért, mert tényleg összekapja a bőrt, szebb lesz az összkép, hozza, amit ígért. Egyedül a használhatatlan fújós feje miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Gonoszboszy

2012. április 27.

Nekem sajnos nem feszesített és "darabkás rétegként" levált... elég undi volt, szóval szerintem sajnos teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

IzabellaRita

2012. március 19.

Nekem egyáltalán nem vált be sajnos:-( Reggel, zuhanyzás után befújtam vele magam, megvártam még megszárad, felöltöztem és elmentem otthonról. Mikor hazaértem és levetkőztem, azt vettem észre, hogy a padló és a szőnyeg tele van elhalt bőr-szerű átlátszó darabkákkal. Akkor jöttem rá, hogy ez a feszesítő spray és lehámlott rólam. Azt gondoltam, hogy miután magamra fújom, beivódik a bőrömbe de ehelyett csak egy réteget képez a bőrön, mint egy zselés lehúzható maszk és utána lehámlik rólad. A kérdés csak az, hogy akkor miként fejti ki a hatását? Szerintem sehogy...Legalábbis én semmit sem tapasztaltam, inkább állhattam neki porszívózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

agi.greendaygirl

2012. február 14.

rajtam ennek is olyan hatása volt mint az összes többi feszesítő terméknek: amikor használom szebb a bőr tőle, de fél nap múlva ugyanolyan mint volt, vagy még csúnyábbnak látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

termelinda

2011. augusztus 29.

Meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.

Meg vagyok vele elégedve

Szofi

2011. július 22.

Szeretem ezt a terméket. Miután befújom vele a bőrömet, kellemesen feszül. Én látok valamennyi hatást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 22.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Celosia Cristata Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Superoxide Dismutase
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Phospholipids, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Decapeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

PVP 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Lucerna kivonat. A CosIng szetint tonikumnak használják a kozmetikumokban, A CosmeticsCop szerint még antioxidáns tulajdonságai is lehetnek.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.