Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Mona29

2018. január 11.

Ezt annyira szerettem! Többször is újravettem, mert nekem szuper volt! Igaz, hogy eleinte rémített, hogy kinyitáskor orrbavágott az alkoholos szag, de ez pár használat után eltűnt. Nem csodaszer, de nekem nagyon bevált úgy, hogy télen alákentem egy kis olajat vagy valami brutál zsírost, 10 perc múlva mehettem aludni, mert semmi zavaró nem maradt az arcomon. Nem tudom, hogy csinálta, de nekem ez nagyon bejött! Igaz, az összetevői nem valami szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Cataleya

2015. október 1.

Nekem nagyon nem vált be. Este felkentem bár úgy tűnt beivódott, de reggel amikor megmostam az arcom csúszósan jött is le.. Nem csalódtam benne mert nem is igazán vártam mást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 1.

Noncsikaaa

2015. február 22.

Eddig mindegyik Solutions terméket szerettem az AVON-tól, mert egyik sem irritálta az érzékeny bőröm. A Truly Radiant család összes termékét próbáltam már, és úgy döntöttem, hogy megrendelem az éjszakai és nappali krémet is. Örülök, hogy ezeket választottam, mert olyan pihe-puha és ragyogó lesz utána a bőröm, hogy jó tükörbe nézni! Elég jól hidratál, nekem télre jó választás volt.
Update:
Hát, elég nagy csalódás volt, főleg a többi Solutions termékhez képest! Eleinte csodás volt, aztán kb. 2 hét után már egyenesen szárított és csípett. Azután néztem csak meg az összetevőket, és láttam, hogy 2. helyen van az alkohol. Innentől nem kérdés, hogy mi a gond vele. Nagyon le kell pontoznom, mert nem tudom tovább használni, és ez csak nagyon ritkán fordul elő! Sajnálom! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Update:

Gabriella1992

2014. augusztus 12.

Az itteni pozitív vélemények alapján rendeltem meg. Ez az első éjszakai krémem, de csalódást okozott. Nem hidratál semennyire, csípi az alkohol a szemem, apró ragyák lettek az arcomon és 100%, hogy ettől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

elve

2014. május 19.

Bíztam nagyon ebben a krémben és nem csalódtam. Jobban szeretem a gél állagú krémeket a kombinált bőrömre,szépen hidratál,nyugtat. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

matine91

2014. március 18.

Nagyon szeretem az illatát, élvezet viselni. Puha, selymes tapintású lesz a bőröm, egyszerűen jó érzés reggelente fogdosni az arcomat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

kicsivio

2014. január 5.

Legújabb kedvencem! :) Könnyű,zselé állagú krém,tökéletesen hidratálja a bőrömet,finom,puha tapintású lesz tőle.Egyszerűen jó érzés "viselni" ezt a krémet,remélem a nappali testvérében sem fogok csalódni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

liv17

2013. november 27.

Nagyon jó az állaga, nem ragacsos és kellemes illatú. 5ös ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

Nagyon jó az állaga, nem ragacsos és kellemes illatú. 5ös ;)

berka

2013. október 27.

Nagyon szeretem. Ez eddig az első éjszakai krémem. Reggelre üdébbnek tűnik a bőröm. És puhábbnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

winter girl

2013. október 12.

Nagyon szeretem ezt a krémet.Az olyan éjszakai krémeket szeretem,ami nem nehéz,inkább zselés ,könnyű állagú.Örülök hogy rátaláltam.Gyorsan beszívódik,kellemes illatú.Reggelente pihentebb,üdébb bőrrel ébredek.Biztosan újra fogom venni.Ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A vörös acsalapu levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő.

Színezék. Narancssárga.