Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menzike, Módosítva: 2012. július 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

Segít élénkíteni a napbarnított bőr színét.

LeilaH

2016. január 18.

csillámpóni lettem tőle, az illata nagyon fura de végül is arra amire kellett arra jó volt meg voltam elégedve vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

málnahab16

2012. július 12.

Nyáron ha szépen lebarnulok,akkor jól mutat ez a csillogó testápoló a bőrömön.Azonban nem vásárolnám újra,mivel szerintem a hidratáló hatása nem túl jó,ráadásul azt sem vettem észre,hogy nyugtatná a napozás miatt igénybe vett bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

cnita

2012. július 12.

Valóban gyönyörű aranyfátyolba borítja a testet, viszont a gél beszívódása után is gyönyörű nyomokat tud hagyni a ruhákon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

vivuss87

2012. július 12.

igaz már többször újra vásároltam, még a régebbi csomagolással kezdtem, mert imádom a csillámokat, függő vagyok. Ez szín tiszta arany csillám, valamiféle kis zselés anyagban. A napbarnított bőrön nagyon gyönyörűen mutat, de szerintem egyáltalán nem hidratál, legalábbis nem annyira mint amennyire egy megpirult bőrnek szüksége van. De nyári bulikra szerintem kihagyhatatlan:) én szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Algae Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.