Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

fdorottya

2017. július 24.

Meglepően jó. Nem ég le tőle az arcom. Én reggel bekentem és egész nap tartott. Könnyű az állaga, így én nappali krémnek is használom. Nagyon jól hidretál is. Kell egy kis idő még beszívódik, és utána lehet rá sminkelni. Én ennek a krémnek a Ligh verzóját használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 14.

Evek ota ezt hasznalom,mindig ujra rendelem.Az illata nekem a sargadinnyere emlekeztett.Sose egek le tole,ha tobbet nyomok ki a tubusbol akkor a vallamra is kenek belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 14.

Kodi

2012. augusztus 11.

Egy fényvédő arckrémnél alap lenne, hogy ne folyjon bele az izzadsággal a szemedbe. Nos, ez a krém ezt nem tudja, ezért nemrégiben súlyos allergiás tüneteim lettek strandolás után, mert nem tudtam időben kimosni a szememből. Szóval tragikus ez a krém, a fényvédő hatása egyébként jó, nem égtem le, csak majdnem megvakultam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

csikita

2012. augusztus 9.

Első két alkalommal rettenetesen irritálta/csípte a szemkörnyékemet, pedig ügyeltem rá, hogy kihagyjam ezt a területet. A későbbiekben pedig azt tapasztaltam, hogy ragad, zsírosít és úgy olvad mint a fagyi a napon.:S (megjegyzem, nem vagyok izzadós típus) Egy ideje már egyáltalán nem kentem fel. A Bioderma fényvédője sokkal jobban bevált nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Ophelia

2012. július 10.

Sajnos semmi pozitívat nem tapasztaltam vele kapcsolatban. Rettentő zsíros, így az arcomra nem is kíséreltem felvinni.... Ragad, csillog, borzasztó kényelmetlen. Azelőtt lemostam, hogy ténylegesen napra mentem volna. Még jó, hogy ajándékba kaptam. Eddig bármilyen ,,névtelen" naptej jobbnak ígérkezett az avonosoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Calipso

2012. július 7.

Nekem nagyon tetszik a kellemes, dinnyés illata, illetve a kis tubus, ami mindenhová befér :)
Nem vagyok benne biztos, hogy nem ő okozott nálam 1-2 pattanást, viszont tény, hogy iszonyatosan jól teszi a dolgát!
Ma lett tesztelve, egész nap vízben/vízparton voltam, és bár mindenhol be voltam kenve, néhol így is sikeresen leégtem. Viszont az arcomnak kb ugyanolyan színe van mint előtte, pedig napoztam is... :D
4 csillagot simán megérdemel, csak azért nem 5, mert felkenés után fényesen/zsírosan csillog tőle a bőröm sajnos, illetve mert nem igazán barnult mellette a fejem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

agi.greendaygirl

2012. július 6.

nekem nem volt vele bajom, naptej állaga van, nem túl könnyű, de egy kicsit sem égett le tőle az arcom, pedig nem volt rajtam smink ugyebár.. én elégedett vagyok vele.

igazából nem nagyon használom ki, én nyáron is sminkelem magam, nem nagyon járok strandra ahol nem sminkel az ember, púder alá meg nem krémezek nyáron, túl sok lenne. egyszer használtam egy nyaraláson egy hétig kb, akkor nagyon jól védett tényleg, csak vékony rétegben kell felvinni. Hajlamos vagyok a mitesszerekre és pattanásokra, de ez nem okozott problémát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

bandita

2012. május 17.

Az arcomra soha nem kentem ezt a napvédő krémet, csak testre, és oda nem okozott gondot a használata. Az állaga és illata miatt, bár eredetileg arra szántam, meg sem próbáltam arcra kenni, teljesen naptej szerű termék, valóban kissé olajosan fénylő réteget képez. A fényvédelem, amit nyújtott, kiváló volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 17.

csillag

2012. május 14.

szerintem nem rossz a fényvédő hatása, de sajna nekem okozott némi pattit... leégni nem égtem le, bár gyakran kentem újra az arcom... Nem fogom újra venni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

judit.nemes1028

2012. március 16.

nem vagyok az a leégős típus, azért nyáron használtam pár alkalommal a káros sugarak ellen... de ha véletlenül a szemembe került nagyon csípett és alig tudtam kimosni.. és több használat után én is kipattogtam tőle:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, kondícionáló, viszkózitást szabályzó anyag. Leggyakrabban vízálló napozószerekben használják vízálló jellege miatt.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Cholesterol eo I eu 0 0

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.