Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillashake, az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Napozás utáni hűsítő spray c-vitaminnal.

• C-vitaminnal, mely gyulladáscsökkentő hatásairól ismert, E-vitaminnal, mely antioxidáns hatású, valamint hidratáló pantenollal és aloe verával készült termék
  • könnyű állagú, egyszerűen használható
  • segít hatékonyan regenerálni az irritált bőrt, valamint kellemesen hűsítő hatást nyújtanak

Qwerty1234

2019. június 13.

Tavaly nyáron vásároltam. Barátom elutazott Mallorcára és ezt a termékcsaládot vitte magával! A felét hozta vissza, imádta! Újra vevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

katica1988

2019. április 3.

Nagyon szeretem. Nagyon jó érzést ad a bőrnek nyári napokon. Sokat kerékpározok és azután enyhülést hoz a bőrnek. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

annaroman

2018. június 28.

Szerintem abszolút megéri az árát. Nagyon jól hűsíti a fájó, leégett bőrt. Egy nap alatt eltűnt a pirosság és a fájdalom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

bibogi23

2018. június 25.

Páromnak szereztem be egyik nyáron mert kinn dolgozik a tűző napon és igencsak elég... Nagyon szereti, minden este használja nyáron! Minden évben beszerezzük

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

kincsq

2018. május 16.

Volt kolléganőm ajánlotta, miután az egyik tóparti hétvége után nagyon leégtem. Szerencsére pont volt akcióban az avonnál, így rendeltem is belőle. Tényleg hűsít, és szerintem használ! Már újra vettem, és nem is vennék más terméket leégés ellen, csak ezt!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Eszteerke

2018. március 4.

Nem fűztem a termékhez nagy reményeket, de miután elkezdtem hasznalni, azt kell hogy mondjam, hogy csodaszer 😀❤️ Napozás és szoláriumozás után szoktam vele befújni magam, ha úgy érzem kicsit megpirultam és valóban nagyon jól hűsít és nyugtatja a bőrt, hasznalata után már rögtön elmúlik az égő érzés ☺️ Nem utolsó sorban pedig, nagyon jó illata van! Ha elfogy, mindenkeppen újraveszem!😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

bubilany

2017. november 21.

Tényleg jól hűsíti a bőrt, a mennyiség, a csomagolás és még az ára is nagyjából megfelel, egyedül a szagától vagyok kibukva :D
Nekem büdös kicsit. Ettől függetlenül jövő nyárra újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Nekem büdös kicsit. Ettől függetlenül jövő nyárra újraveszem.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Jó termék, olcsó, használtam már jobbat is. Az illatát nagyon szeretem, több nyaralásra is jött velem, kellemes nyugtató hatása van, némileg segít a bőr pirosságát csillapítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

dizabella01

2017. október 16.

Sokszor vettem újra, és tapasztalatom szerint tényleg nyugtatja a bőrt, akárhányszor hazatértem a strandról kipirult combokkal és arccal, reggelre szinte nyoma sem volt, ha ezt a spray-t használtam. Csodaszernek nem nevezném, de egy elég hasznos termék, aminek az ára is megfelelő. Használata kicsit macerás volt a számomra, nem könnyű lenyomni a fejét, hiszen az ujjam folyton nedves lesz és csúszkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Era012

2017. szeptember 29.

Minden egyes napozás után használom, ha nem pirulok meg, akkor is, ha leégek, akkor meg pláne. Iszonyat kellemes frissítő hatása van, az illatáért odavagyok. Ha napozás, vagy szolizás után megpirulok, este befújom vele a bőrömet, reggelre már bebarnul, sosem hámlik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.