Avon

Ár:   719 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,6 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erikacsonka, Módosítva: 2014. július 23.

Kiszerelés:   4,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Napvédő ajakbalzsam

E-vitamint, aloe verát és kamillaolajat tartalmaz. Az ajkak könnyen leéghetnek, ezért extra védelmet igényelnek. Gondoskodj róla, hogy mindig legyen nálad ajakbalzsam! Amennyire kis helyet foglal, annyira hasznos és praktikus, főleg nyáron! Tulajdonságai: hidratál, 30-as fényvédő faktorral véd, táplálja az ajkak bőrét, vízálló, valamint az érzékeny bőrűek is használhatják. Az E-vitamin mélyen táplálja az ajkak bőrét, az aloe hidratál, a kamillaolaj pedig megvédi a bőrt. Gyulladáscsökkentő hatása van.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Era012

2017. október 8.

Engem egyáltalán nem zavar a színe. Nem szabad túl vastag rétegben felkenni, az tény. Nekem szerencsére jól állnak a világos árnyalatú rúzsok is, így még van, amikor tetszik is a színe a számon. De egyébként nyáron 40 fokban pont nem az fog érdekelni, hogy hogy néz ki a szám, hanem, hogy védjem a bőrömet, ahogy csak tudom, arra pedig iszonyat jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Juuice

2017. július 3.

Hagy egy kis fehér réteget az ajkakon, és kicsit nehéz is kenni, de a nagyon száraz, naptól érzékeny ajkamat nagyon szépen rendbe tette. Nagyon fontos ilyenkor a napvédelem, és engem pont nem zavar a fehér réteg, kapható ilyen színű rúzs nem is egy márkánál, le merném fogadni, hogy nemsokára divat is lesz. Most a táskámban van, nyár végéig marad is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

nagydora911

2017. július 2.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez valami szörnyű, nálam a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ez valami szörnyű, nálam a kukában végezte.

vattacukorrr

2017. június 12.

Akartam venni egy fényvédő faktoros ajakápolót, és már nagyon bánom, hogy utólag olvastam csak el a véleményeket. Nem tudok újat mondani, csak mint az előttem szólók. Tömény fehér réteget hagy, ragad, és hát nem túl szép látvány. Az egyetlen, ami pozitívum, hogy valóban vízálló. Ki akartam dobni, de adok neki egy esélyt és itthon megpróbálom hasznosítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

viviennoo

2017. május 27.

Húha...Hát igencsak másra számítottam. de amit kaptam: fehér, hulla színű ajkak. Ragacsos, húzódó érzés. Hát nyáron szerintem nem ez lesz a kedvencem...Igazából csak a fényvédő faktor miatt vásároltam meg, de ezt még strandon is ciki lenne felkenni :D Még vízi hullának néznek :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Dea

2017. május 18.

Amikor megkaptam nekem se tetszett, ezért félre raktam, most megint elkezdtem használni és megszerettem :) Nagyon ki volt száradva a szám, ezért a legnagyobb melegben kentem ebből rá egy kicsit, de mivel elég vastag réteget, hagy és emiatt halott fehérnek tűnt a szám kentem felé egy kis rúzst, hogy legyen színe a számnak. Kellemes volt a melegben is :) Most megkedveltem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

bobherceg80

2016. június 7.

Rettenetesen sűrű,és fehérre meszeli az ember száját.Az egyik legrosszabb,amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Jancsa

2016. május 12.

Szerintem nem rossz. Az illata nem jó, de elviselhető. Engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

kriszta04

2015. november 17.

Nekem borzaszto. Nehéz feljenni, és nagyon büdös meg feldagattőlle a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 17.

Nekem borzaszto. Nehéz feljenni, és nagyon büdös meg feldagattőlle a szám.

Nina555

2015. július 15.

Rettenetesen nagy csalódás, pedig szeretem az Avon termékeket, de ez szörnyű. Nagyon vastag réteget hagy az ajkakon, és rettenetes az íze, nem szeretem az ilyen típusú ajakápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Phytol eo I i