Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Asuke, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fényvédők

Az érzékeny bőrűeknek különleges, fokozott védelemre van szükségük, különösen nyáron. Ebben segít az AVON új Sun+ Pure and Sensitive vízálló, hidratáló naptej 50-es fényvédőfaktorral, mely arcra és testre egyaránt használható. Magas védelmet biztosít, mindemellett hipoallergén, így az érzékeny bőrűek is nyugodtan használhatják. Szuperkönnyű állaga van, így gyorsan beszívódik, a káros napsugarak elleni védelem mellett pedig hidratál és puhává, selymessé varázsolja a bőrt. Vízálló, ezért kitűnő választás akár a hétköznapok során és a strandra egyaránt.

msnpaige

2020. április 19.

Könnyen beszívódik, a szaga valóban érdekes, de hozzá lehet szokni. Leégni nem lehet vele, pedig aztán nekem jó világos bőröm van. Egész jó is lehetne, na de az alkohol az inci lista 3. helyén számomra nem túl szimpatikus. Így csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

ALettah

2018. szeptember 16.

Nekem könnyen barnuló bőröm van, ezért hajlamos vagyok elhanyagolni a fényvédelmet. Az idén úgy döntöttem, hogy változtatunk ezen, és erre a krémre esett a választásom. Tengerparti nyaralás során minden nap használtam, és az első év, amikor nem pirultam le első napokon. Igaz, nem is lettem csokibarna, mint más években, de hát ez ezzel jár. Jól bírt úszást, izzadást, kellemes illata van, táskabarát kiszerelése.
Egyszer kínomban a hat hónapos babánk is bekentem vele, nem okozott semmiféle irritációt az ő finom kis bőrének sem.
Ár-érték arányban szerintem nagyszerű.
Nem túl nagy a kiszerelés, nekünk két személyre pont elég volt egy nyaraláshoz, és legalább nem kell a félig tele dobozt kidobjam, mert lejár következő szezonig. Esélyes, hogy jövőre is az A. cég házatáján keresek nyaralótársat magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ár-érték arányban szerintem nagyszerű.

kdorcsi

2018. augusztus 9.

Ez az első olyan naptej amitől tényleg nem égtem le egy hét mindennapos strandolás alatt sem. Attól ,hogy vízálló érdemes naponta azért többször újrakenni. Könnyen kenhető és számomra az illatával sem volt gond. Sajnos párom hófehér bőrét ez sem védte meg a leégéstől de szerintem számára nincs is olyan naptej ami segítene. Árához képest nem túl sok a mennyiség de legalább betartja azt amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

zsofi02

2018. augusztus 8.

Wáó! Nem ragad, nem pattog ki tőle a bőröm, olcsó, tényleg véd! Hey Avon, keep it going!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

pattelin

2018. július 10.

Nagyon jó, meg vagyok elégedve a hatásával! A gyerekeket kenem vele és tényleg nem égnek le! Viszont jól barnulnak! Egyenletesen el lehet kenni és nem színezett, darabos krém! Picit tényleg alkoholos az illata, de nem vészes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Lilium

2018. május 29.

Nem rossz, sőt! Egyenletesen el lehet kenni, nem marad plusz réteg utána, és nem is tapad. Nem irritál és jó az ára. Bár az összetevői és az alkoholos illata miatt nem biztos, hogy nem váltok, de jelenleg meg vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

CrazyKid

2017. július 19.

Könnyű volt felkenni, nem marad foltos, és az alkoholos illatmennyiség is tűrhető. Nálam levizsgázott jelesre a tegnap, tengerparton délben nem égtünk le, még azután sem, hogy kijöttem a vízből és nem kentem újra. Csak a barátom nyaka égett le hátul, amit elfelejtettünk bekenni, de az arca ép maradt. Neki nagyon világos és vékony, érzékeny a bőre, szóval ezt fogjuk használni ha még nyaralunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Aprile

2017. július 6.

Az 50 ml-es verziót rendeltem meg azzal a céllal, hogy legyen egy brutálerős, táskába bedobós kis naptejem, ami megvéd a rákvörösre égéstől. Én tipikusan az az ember vagyok, akit már a tavaszi napsütésben is megkap a Nap, szóval nyáron általában leégek, mint a tábortűz. Ezt megelőzendő mindig magas faktorszámú motyót keresek magamra. Fényvédőt minden évszakban használok, és ez a kis termék nagyon bejött. Gyorsan beszívódik, nem hagy fehér filmréteget maga után, szépen véd és még hidratál is. Az egyetlen, amit annyira nem csípek benne, az a meglehetősen erős alkoholos illat, bár ez hamar eloszlik, így csillagot levonni nincs értelme miatta. Elégedett vagyok vele, és az árát is szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

CChanel

2017. július 3.

Jól bevált a mindig-leégős-hullafehér bőrömre. :)
Nem égtem le vele a strandon sem, és ami nem minden magas faktorszámú naptejre jellemző: könnyen beszívódik, egyszerűen elkenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Jól bevált a mindig-leégős-hullafehér bőrömre. :)

Lifeforce

2017. június 10.

Könnyen leégek, de ez a naptej 100%-os védelmet nyújt a fehér bőrömnek úgy, hogy ma is és tegnap is 5 órát voltam a tűző napon a strandon.
Arcra is használom.
Sokkal jobb, mint amiket eddig használtam (Garnier, Nivea, Ozon sun, Fabulon) pedig mindig 50 faktorosat vásárolok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 10.

Arcra is használom.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Globularia Cordifolia Callus Culture Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A galanga (a gyömbérhez hasonló növény) gyökerének a kivonata. A növény az egyetlen ma ismert természetes forrása a gyakran használt UVB szűrő összetevőnek, a Ethyl Methoxycinnamate-nak, így fényvédő termékekben lakalmazva növeli a termék SPF értékét.Az összetevő napvédő hatásával kapcsolatban az Avon több szabadalommal is rendelkezik.  E szerint a szabadalom szerint a hatóanyag eredményesen csökkenti az AHA savak (főleg tejsav) okozta irritációt a bőrben, illetve pigmentfolt halványító tulajdonságai is vannak a melanin képződésében fontos szerepet játszó enzim, a tyrosinase blokkolásával.

Phytol eo I i

Gubóvirág össejt-kivonat. A gyártó által megadott információ szerint elősegíti a szöveti regenerációt,  a sejt méregtelenítő funkcióját a proteaszóma aktivitás fenntartásával és a sejtek élettartamát a szirtuin-1 szintézis stimulálásával.

In vivo (embereken végzett) tesztek szerint csökkenti a bőr pirosságát (-13.4% placebohoz képest) és növeli a bőr ragyogását (+ 9.2% placebohoz képest).

forrás