Avon

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Jolles, Módosítva: 2015. február 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

• Precíz és rugalmas kefe: különleges, lekerekített, hogy a nehezen elérhető pillákat is befesse.
  • Tartós formula: csomómentes, nem pereg le.

2 árnyalatban kapható: Black Brown, Raven Black

Avon True Super Winged Out szempillaspirál - Blackest Black
Ár: 1.150 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

platinakuka

2019. december 28.

Hát ennél sokkal jobb spirál is van Avonéknál, az én szempilláim kicsit jobban fésültek, de ennyi.
Minimálisan hosszabbít, nem dúsít, nem göndörít -legalábbis nálam ez a helyzet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Minimálisan hosszabbít, nem dúsít, nem göndörít -legalábbis nálam ez a helyzet.

Hadriangirl95

2019. november 13.

Én nekem ez a befutó termék. Barna színben használom, nem pereg, a feje is nagyon tetszik, könnyű vele felvinni. Újraveszem, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Sophiaprincess

2019. október 24.

Nagyon szép pillákat csinál, nem pereg le napközben. Nekem viszonylag sokáig kitartott,nem száradt be, pedig minden nap használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

sparksy

2019. június 5.

Nincsenek rá szavaim mennyire utáltam, soha többé. Csomosított és nem csinált semmit a szempillámmal, legalábbis pozitív irányba, egyszerűen fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

mildiko87

2019. április 24.

Egy álom ez a szempillaspirál. Amikor elkezdtem használni az Oriflame Giordani szempillaspirálját, azt hittem, hogy megtaláltam a számomra tökéletes spirált. Még jó, hogy egy kedves ismerősöm megajándékozott ezzel spirállal, mert magamtól nem vettem volna meg. Amit számomra ad ez a spirál, hogy átmehetek rajta többször is, mégsem lesz "pókláb" hatás, szétválasztja a pilláimat, hosszabbítja. És ami még számomra elengedhetetlen tulajdonság, hogy a felső szemhéjamat nem maszatolom vele össze. Nem pereg le, nem tűnik el napközben, még este is azt a hatást látom, mint reggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

lisbeth10

2019. április 16.

Imádom, imádom, imádom! Az első Avon szempillaspirál, amibe beleszerettem, szépen hosszabbítja a pilláimat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Niki019

2019. március 9.

Életem kis szerelme :)
Szétválaszt, dúsít, hosszabbít és imádom a benne lévő pici kis szálakat, amivel ha kell, ki is tudom egészíteni a nagyon pici pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Életem kis szerelme :)

xszemyx

2019. január 16.

Félve rendeltem meg, nem vagyok kibékülve az Avonnal. Meglepődtem, mennyire könnyen beúszott a Top3 spirál listámba. Hasonló, ha nem jobb a Bourjois Twist upnál. Az állíthatóságát kivéve akár a dupe-ja is lehetne. A 3. legjobb a listán a Maybelline Lash Sensational. És ezzel letaszította a legjobbak közül az avonos a L'oreal Paradise extatic spirált. A szilikonos kefék kedvelőinek nagyon ajánlom. Én nem bánom se a szilikon, se a sima kefét, ha tud valami szépet kreálni a kicsi és ritkás szempilláimból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

mlexa

2018. december 13.

Gyönyörű pillákat csinál pillanatok alatt. Rengetegszer vettem már meg, de azóta találtam egy még jobbat, mert ez rettentő hamar beszárad sajnos. Az árát mondjuk tökéletesen megéri, az való igaz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Pofike

2018. augusztus 20.

A keféje nem igazán nekem való. Kevés festéket vett fel, így mindig mártogatnom kellett a tubusba ezért baromi hamar beszáradt. A drámaibb pillákat kedvelem, ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract
Hidratálók: Glycerin, PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Forrás: truth-in-aging, BFT