Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2018. május 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Pingvines habfürdő édes szilva és ínycsiklandó vanília illattal.

Vanesszaeszter

2018. április 7.

A csomagolás szörnyű, de könnyen orvosolható a kis pöcök kiszedésével. Az illat műűű, de ez mindegyik avonos habfürdőnél igaz.... De valamiért én nagyon szerettem használni, jól habzik, szép a csomagolás, és élmény volt vele fürödni. Ugyanakkor van jobb, olcsóbban. De szerintem ajándékba nem rossz:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Nyafipocak

2018. április 3.

Nagy csalódás ez a termék is csak úgy, mint az almás-fahéjas változata. Alig lehet kinyomni a tubusból a terméket, annyira zselés az állaga. Nem is igazán habzik ráadásul mű illata van...még jó, hogy nem érzem a bőrömön tusolás/pancsolás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Vudubaba

2018. április 3.

Lehetetlen kinyomni a flakonból, habja, illata hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Lehetetlen kinyomni a flakonból, habja, illata hamar elillan.

Stellacska6969

2018. március 31.

Már télen elhasználtam 2 flakonnal, de most tavasszal is rendeltem egyet :DD
A párja nem olyan jó, de ennek nem tudom megunni az illatát. Perfekt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

Már télen elhasználtam 2 flakonnal, de most tavasszal is rendeltem egyet :DD
A párja nem olyan jó, de ennek nem tudom megunni az illatát. Perfekt :)

szabina971

2018. március 17.

Nagyon aranyos üvege van.
Még decemberben rendeltem meg.
Nagyon tetszik az illata a télies napokon nagyon ellazított egy forró vizes fürdőben.
Nagyon beszívja az illatát a bőröm így nagyon sokáig lehet utána érezni rajtam.
Nem csinál túlzottan nagy habot de valahogy nem is vártam tőle az illata nagyobb befolyással volt rám.
Ami engem zavart hogy azon az icike picike lyukon nehezen jött ki a habfürdő ezért lekaptam róla azt a műanyagot :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Nagyon aranyos üvege van.
Még decemberben rendeltem meg.
Nagyon beszívja az illatát a bőröm így nagyon sokáig lehet utána érezni rajtam.

spavanilly

2018. március 15.

Semmi vanília, tömény erjedt szilva.
A gyerekek örültek a cuki csomagolásnak, de a beltartalom 0.
Nem képez túl nagy és tartós habokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

Semmi vanília, tömény erjedt szilva.
A gyerekek örültek a cuki csomagolásnak, de a beltartalom 0.
Nem képez túl nagy és tartós habokat sem.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. február 8.

Elég nehéz volt "kifolyatni" belőle a cuccot, de miután leszedtem a tetejéről azt a valamit, utána könnyen kijött. Egyébként az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 8.

szigabika

2018. január 28.

Az illata engem a gyerekkori köptetőkre emlékeztet, ami nem idéz fel kellemes emlékeket. Sajnos nem habzik megfelelően, akármennyi terméket is használok. A flakonból nagyon nehéz kinyerni a terméket, bár a legvégén felfedeztem, hogy a felső részt le lehet pattintani így minden terméket fel tudtam használni. A csomagolása nagyon aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Enc

2018. január 16.

Ajándékba kaptam és összességében nagyon tetszik. Az előttem szólóhoz hasonlóan én is tusolás közben használom. Nem szárítja a bőrömet és sokáig megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

vador

2017. december 19.

Hosszan-hosszan törtem a fejem, hogy mégis mire emlékeztet az illata, mígnem rájöttem, hogy a Versace Bright Crystal lesz ez, picit szilvásabban. Nem, nem karácsonyi, még csak nem is téli, de kifejezetten finom.
Habfürdőnek nem egy nagy eresztés, de tusolni szeretek vele, ott nem is baj, hogy nem habzik veszettül. Az állaga sűrű, lassan fogy, igaz, az is sokat "segít", hogy szabályosan küzdeni kell, hogy kinyomjam a tubusából.
Az INCI csúnyácska, eddig mégse bántott, pedig az Avonos tusfürdőktől mindig kikészül a kültakaróm.
Összességében szeretem, de átlagos, ha eltekintünk a csomagolástól (én kb. mindent megveszek, ami pingvines) ez nem ér többet 3 csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.