Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A természetes kivonatok javítják a bőr kondícióját és külsejét. Az uborkakivonat rugalmasabbá varázsolja a bőrt. Az antibakteriális hatású teafa tisztítja és nyugtatja a bőrt.

Mingey

2019. március 17.

Sz*rt sem er. 😁 Senkinek nem ajanlom!
Ha valaki igazan jo arcmaszkot szeretne azoknak a manna-s arcmaszkokat ajanlom.

Mingey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Sz*rt sem er. 😁 Senkinek nem ajanlom!
Ha valaki igazan jo arcmaszkot szeretne azoknak a manna-s arcmaszkokat ajanlom.

Vivienn13

2019. február 14.

nagyon könnyű vele dolgozni és hamar szárad,ami nálam nagy előny.
Nagy változást nem vettem észre max egy picit puhább a bőröm

Vivienn13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

nagyon könnyű vele dolgozni és hamar szárad,ami nálam nagy előny.
Nagy változást nem vettem észre max egy picit puhább a bőröm

szanii

2019. január 27.

Amikor eszembe jut felrakom, nagyon hamar megszárad, könnyű lehúzni. Utána az arcomat tisztábbnak és frissebbnek érzem. Szerintem a pattanásokat is szárítja, csökkenti a pirosságukat. Ezért a pénzért többet nem is lehet elvárni, szerintem nagyon jó kis termék.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Joó Bodza

2019. január 13.

Akciósan vettem, az illatát imádom, rövid idő alatt szárad és nagyon könnyen le lehet szedni. Mióta használom, kevésbé piros az arcom.

Joó Bodza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Vicus0803

2018. november 23.

Akcósan vettem meg, nem bánom. minden használat után frissebbnek puhának érzem a bőröm.

Vicus0803
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

brigi511

2018. november 22.

Sokkal tisztábbnak érzem utána az arcomat. Mennyiségileg a toppon van, ezért a pénzért. Nagyon szeretem. Nem egyszer vettem már újra.

brigi511
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nem vált be. Nem lehet lehúzni, és az illata sem jó.
A miteszereken pedig semmilyen változást nem okozott.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nem vált be. Nem lehet lehúzni, és az illata sem jó.
A miteszereken pedig semmilyen változást nem okozott.

Mona29

2018. november 7.

Na, ezt szeretem. Ha sikerül kitapasztalni a megfelelő réteget, akkor viszonylag gyorsan szárad és könnyen lehúzható. A bőrömet egyáltalán nem irritálta. Az illata teafa olajos. A tubusban viszonylag sok használatra való mennyiség van. A hatását én szerettem, nagyon-nagyon finom és puha maradt a bőröm utána, amit egyáltalán nem volt szükséges sem hidratálni, sem mással kezelni.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Kise

2018. augusztus 5.

Kb. 3 éve van meg, alig használom, mert rémes. Irtó nehezen szárad, lehúzni alig lehet, kis darabokban jön csak le,sok maradékot hagyva. Bőrömre nincs semmilyen hatással. Nehézkes használata miatt utálom, és ki is dobom.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

beresregina95930

2018. július 23.

Szeretem! :) Könnyen eltávolítható, puhítja a bőrt, nem irritál..

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Szeretem! :) Könnyen eltávolítható, puhítja a bőrt, nem irritál..

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.