Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A természetes kivonatok javítják a bőr kondícióját és külsejét. Az uborkakivonat rugalmasabbá varázsolja a bőrt. Az antibakteriális hatású teafa tisztítja és nyugtatja a bőrt.

clevergirl

2019. július 22.

Régebben sokat használtam ezt a maszkot, sokszor rendeltem újra. Amire kitalálták,azt teszi. Kisebb elhalt hámsejteket leszedi,friss érzetet biztosít, arcpirosságot kicsit csökkenti,ideig-óráig mattá teszi a bőrt. Nekem teljesen megfelelt. Nem csodaszer,de teljesen jó. A illata/szaga valóban alkoholos,de engem nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Ddududu

Korcsoport: < 18
2019. július 22.

A használata után frissnek és puhábbnak éreztem a bőröm, mikor használtam nagyon szép volt tőle az arcom
Van ennél jobb is, de néha-néha még élőveszem :)
És pozitívum, hogy nem irritálta a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 22.

Van ennél jobb is, de néha-néha még élőveszem :)
És pozitívum, hogy nem irritálta a bőröm

Erus15

2019. április 12.

Szörnyen büdös alkohol szaga van, kicsit mintha szárítaná a pattanásokat, de csodát nem kell tőle várni. Ami pozitívum benne, hogy hamar szárad és könnyen lehúzható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Betti89

2019. március 25.

Nem igazán csinál semmit, az illata borzalmas, és hatalmas pattásaim lesznek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Mingey

2019. március 17.

Sz*rt sem er. 😁 Senkinek nem ajanlom!
Ha valaki igazan jo arcmaszkot szeretne azoknak a manna-s arcmaszkokat ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

Sz*rt sem er. 😁 Senkinek nem ajanlom!
Ha valaki igazan jo arcmaszkot szeretne azoknak a manna-s arcmaszkokat ajanlom.

Vivienn13

2019. február 14.

nagyon könnyű vele dolgozni és hamar szárad,ami nálam nagy előny.
Nagy változást nem vettem észre max egy picit puhább a bőröm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

nagyon könnyű vele dolgozni és hamar szárad,ami nálam nagy előny.
Nagy változást nem vettem észre max egy picit puhább a bőröm

szanii

2019. január 27.

Amikor eszembe jut felrakom, nagyon hamar megszárad, könnyű lehúzni. Utána az arcomat tisztábbnak és frissebbnek érzem. Szerintem a pattanásokat is szárítja, csökkenti a pirosságukat. Ezért a pénzért többet nem is lehet elvárni, szerintem nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Joó Bodza

2019. január 13.

Akciósan vettem, az illatát imádom, rövid idő alatt szárad és nagyon könnyen le lehet szedni. Mióta használom, kevésbé piros az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Vicus0803

2018. november 23.

Akcósan vettem meg, nem bánom. minden használat után frissebbnek puhának érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

brigi511

2018. november 22.

Sokkal tisztábbnak érzem utána az arcomat. Mennyiségileg a toppon van, ezért a pénzért. Nagyon szeretem. Nem egyszer vettem már újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.