Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. április 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A természetes kivonatok javítják a bőr kondícióját és külsejét. Az uborkakivonat rugalmasabbá varázsolja a bőrt. Az antibakteriális hatású teafa tisztítja és nyugtatja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fannanafy80

2023. január 20.

2 naponta használom, nagyon szépen összehúzza a pórusaimat, tisztít, frissít. Szeretem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 20.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Bár felhagytam a maszkokkal, a lehúzhatókat nagyon szerettem. Látni a kis szennyeződéseket, amit összeszednek. Persze fáj, amikor lehúzza az ember, de ennek tényleg éreztem hatását. Az illatát is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

anreni9

2020. szeptember 24.

Több alkalommal is visszatértem már hozzá, talán az egyik legjobb termék azok közül amiket kipróbáltam. Az illatát nagyon szeretem, minden pont annyira érződik ki amennyi komfortossá, kellemessé teszi használat közben. Maximálisan megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

egyno

2020. június 7.

Nagyon szuper, imádom az ilyen fjata termékeket, puha az arcom utána, frissebb. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

DinaSch

2020. május 11.

Egy időben az arcápolási rutinom oszlopos tagja volt,mindig helyretette a zsírosodó, pattis arcom,és hagyott egy kellemes tiszta érzetet.

Jól eldolgozható, és szépen lehúzható,picit sem tépte sose a bőröm.

Aztán két-három tubus után megfelejtkeztem róla,de most böngészés közt rábukkantam,így biztos újra beépül a rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Jól eldolgozható, és szépen lehúzható,picit sem tépte sose a bőröm.

clevergirl

2019. július 22.

Régebben sokat használtam ezt a maszkot, sokszor rendeltem újra. Amire kitalálták,azt teszi. Kisebb elhalt hámsejteket leszedi,friss érzetet biztosít, arcpirosságot kicsit csökkenti,ideig-óráig mattá teszi a bőrt. Nekem teljesen megfelelt. Nem csodaszer,de teljesen jó. A illata/szaga valóban alkoholos,de engem nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Ddududu

2019. július 22.

A használata után frissnek és puhábbnak éreztem a bőröm, mikor használtam nagyon szép volt tőle az arcom
Van ennél jobb is, de néha-néha még élőveszem :)
És pozitívum, hogy nem irritálta a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Van ennél jobb is, de néha-néha még élőveszem :)
És pozitívum, hogy nem irritálta a bőröm

Erus15

2019. április 12.

Szörnyen büdös alkohol szaga van, kicsit mintha szárítaná a pattanásokat, de csodát nem kell tőle várni. Ami pozitívum benne, hogy hamar szárad és könnyen lehúzható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Betti89

2019. március 25.

Nem igazán csinál semmit, az illata borzalmas, és hatalmas pattásaim lesznek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Mingey

2019. március 17.

Sz*rt sem er. 😁 Senkinek nem ajanlom!
Ha valaki igazan jo arcmaszkot szeretne azoknak a manna-s arcmaszkokat ajanlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Sz*rt sem er. 😁 Senkinek nem ajanlom!
Ha valaki igazan jo arcmaszkot szeretne azoknak a manna-s arcmaszkokat ajanlom.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A neem fa magjának kivonata, ami a CosIng besorolása szerint bőrkondítionáló összetevő. Nem igazán találni információt arról, hogy mi a valódi funkciója a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Zöld)

Színezék. Narancssárga.