Avon

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: PBetti, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A fehérvirágos illatkategóriába tartozó Avon TODAY Tomorrow Always Forever parfüm főbb illatjegyei a frézia, a papagájvirág, a hibiszkusz, a madagaszkári jázmin, a rózsavíz és a pézsma. Édes, nőies illat. Érdemes beszerezned a kedvenc parfümöd kis kiszerelésben is, hiszen így mindig Nálad lehet! Akár a legkisebb táskádban is elfér, hogy mindig fel tudd frissíteni az illatod. Használata: fújd közvetlenül a pulzáló pontokra (csuklóra, könyökhajlatra, nyakra), de fújhatsz a hajadra és a ruhádra is. Még egy tipp: permetezd a levegőbe, majd sétálj át az illatfelhőn!

kismadár

2021. április 4.

Nem szeretem az Avon illatokat, nekem mindegyik egysíkú, "tipikus Avon" illat, de ő valamiért kivétel ez alól. Édeskés és nagyon tartós illat, nagy hatósugárral, de nem az a kellemetlen fejfájdítóan édes, hanem az a tavaszi édesség. Nagyon kellemes viselet és extra tartós. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

mancus2

2017. augusztus 15.

Ajándékba kaptam, gondoltam jó lesz kis táskában alkalmakkor, de ennek a kicsinek is csak a felét tudtam elhasználni, egy két alkalom után túl "sok" volt ez az illat :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

jutkaci

2017. május 7.

Nagyon szuper, hogy ilyen kis kiszerelésben is lehet kapni. Nagyon karakteres illat, nem használnám minden nap, így ez a kicsi pont elég. Az illat maga nekem az igazi virágillatú parfüm. Tartós, főleg a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

vl

2016. április 10.

Évek óta szemeztem ezzel az illattal, azonban a normál kiszerelésétől két dolog tartott vissza: egyrészt az ára, másrészt az, hogy ennyit egészen biztos nem hasznàlnék el, tetszik, de elég intenzív, hosszú ideig nem alkalmaznàm, a könnyedebb illatokat szeretem a hétköznapokon. Ez a kis kiszerelés viszont telitalálat: megvan az áhított illat, nem is került sokba és nem poshad ràm a polcon àllva. :) Azért külön pluszpont jár hogy miniparfüm létére fújós, nem golyósvégű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Kendralinx

2016. április 9.

tartós kellemes erős illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

tartós kellemes erős illat

Norkaa

2015. június 23.

Kedvenc parfümöm, kellemes illata van és tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Kedvenc parfümöm, kellemes illata van és tartós

PBetti

2015. február 27.

Nagyon nőies, határozott illata van. Nekem nagyon tetszik. A miniparfüm változatát vettem meg hogy mindig magamnál hordhassam.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.