Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Parfümös tusfürdő a népszerű Today Tomorrow ALWAYS parfüm illatával.

Virágos-fás-friss illatkategória. Főbb illatjegyei: sárga tulipán, csillaggyümölcs, liliom

zonga

2019. április 19.

Annyira nem vagyok elájulva. A parfümjét nagyon szeretem, azért vettem meg, de meg sem közelíti azt az illatot. Nagyon mű. Viszont jó drága :)
Tusfürdőként egyébként jól funkcionál, jó az állaga, de jellemzően az illata miatt venné meg az ember (tusfürdőt azért sokfélét lehet kapni), azért meg nem éri meg, mert nem hozza vissza azt az illatot, amit a parfüm ad. Más bajom nincs vele, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 19.

Rockysinger

2017. március 20.

Nekem tetszett az illata, bár sokszor az aceton jutott az eszembe használata alatt, nem szárított, ami már előny. Szép lassan elhasználtam bár újra nem nagyon venném az biztos! Az ígéreteit benyujtotta ameddig kellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 20.

Chata83

2017. január 24.

Átlagos, kellemes virágos tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Átlagos, kellemes virágos tusfürdő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.