Avon

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melindadd, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2017. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Pezsdítő hatású rózsaszín bors,egzotikus narancsvirág és érzéki pézsma szenvedélyes elegye.

Virágos illatkategória

gothy

2018. augusztus 29.

Ugyanaz, mint a többi TTA parfüm: üvegben finom, a bőrömmel valamiért nem kompatibilis. Egyszerűen büdösnek érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

angelina69

2016. december 10.

Ez is nagy kedvenc. Sajnos a katalógusban már régóta nem szerepel. Kár érte. Friss-virágos-krémes illat. Pozitív érzelmeket, magabiztosságot keltett bennem. Nem volt kicsi a hatósugara, de ennek ellenére mégsem volt tolakodó. Tartósságával sem volt bajom, kb. 6-7 órát bírt. Bizonyos internetes parfümériában (Not...o) még kapható. Talán újra megrendelem .... valamikor, mert én egy borzasztóan kíváncsi nőci vagyok, és olykor másfelé csábulok az illatok terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 10.

vanesszakis

2016. július 3.

nagyon tartós és finom illat. nekem a rágó illat jut eszembe róla. nővéremnek nem nagyon tetszett. de anyukámnak és nekem igen. megéri az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Sinistra

2016. május 26.

Minőségi, karakteres illat, kifejezetten tetszik, az egyetlen gondom vele, hogy nekem émelyítően erős :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Evyyy

2015. november 23.

Nem rég szereztem be, látatlanba vettem meg és hááát azthiszem szerelem első érzésre :)) Nagyon jó illata van! :) ajánlom. A tartósságáról egyenlőre még nem irnék, de majd jelentkezem update-el (nem a Norbival :D ) ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

GNóri

2015. július 28.

Az avonos illatok közül szerintem a TTA sorozat tagjai az egyedüli értékelhető parfümök. Mindegyik nagyon jól sikerült, kifinomult, finom, érzéki, elegáns illat. Ha nem ismerném őket, biztos nem gondolnám, hogy avonos parfümök, szerintem bármelyik nagy elit parfümház megirigyelhetné ezeket az illatokat, kifinomultság és tartósság tekintetében is.
A TTA parfümök közül ő az abszolút szerelmem. Sajnos nem szeretem a friss, virágos illatokat, de kerestem valami könnyedebb parfümöt hivatalosabb eseményekre (vizsgák, államvizsga, állásinterjúk, stb.) és erre esett a választásom. Akkor épp le volt akciózva, gondoltam egynek jó lesz egy ilyen kis olcsó avonos valami, úgysem fogom sokat használni. Amikor megérkezett, nagyon meglepődtem, hogy mennyire csodálatos ez a parfüm. Könnyed, elegáns, épp csak annyira, leheletnyire virágos, amennyire kell, emellett rajtam a bors és a pézsma is jól érezhető. Nem olyan jellegtelen kis virágos lötyi, mint sok más nyári parfüm. Csodás, kifinomult, elegáns, légies, álmodozós, megnyugtató illat számomra, szerintem örök szerelem, szóval ajánlom, hogy ne vonja ki az avon a forgalomból!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

trisztan

2015. március 25.

Pár hét használat után elmondhatom, hogy nagyon megkedveltem ezt az illatot. Finom, nőies, de mégsem túl tolakodó, és a reggeli befújás után még délután is megjegyezték, hogy milyen finom illat van rajtam. Eddig csak pozitív visszajelzések és pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

Kriszta.08.24

2014. szeptember 9.

Megjelenése óta használom. Akartam valami feltűnőbbet, nőiesebbet az addigi lágyabb illatok után. Persze mindez egyéniség kérdése, anyukám kezdettől fogva utálja még érezni is rajtam. Tartós.
Tegnap kaptam kézhez egy újabb üveggel, azonban lehet, más után nézek, kissé kezdem unni, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

vador

2014. augusztus 26.

Treselle utánérzés némi púderrel tompítva, bú. :(
Szégyellheti magát az Avon, hogy az amúgy nagyon jól sikerült TTA sorozatot egy ilyen jellegtelen biztonsági játékossal hígította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Treselle utánérzés némi púderrel tompítva, bú. :(

Szandyy

2014. augusztus 18.

Imáádom :) Ez az egy szó szerintem mindent elárul róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Imáádom :) Ez az egy szó szerintem mindent elárul róla :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Geraniol, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.