Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon True Color füstös smink kettős szemfesték/szemhéjpúder duo paletta - Black Star
Ár: 1.000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Csillagporocska

2019. február 5.

Retro Glamour árnyalatom van, gyönyörűek a színei. Szépen tudok dolgozni vele, pedig nem vagyok egy Bobbi Brown. Visszafogott, mégis nagyon csinos sminket lehet vele készíteni.
Az egyetlen problémám a tartóssága, 2-3 óra elteltével alig látom, hogy sminkeltem volna. (Remélhetőleg ez egy szemhéjpúder alapozóval orvosolható a későbbiekben). 2018. 12. 25.

Update: Beszereztem egy szemhéjpúder alapozót (nem találom KM-en, de szuper), így tartósak maradnak ezek a csodaszép színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

viragocska66

2018. november 24.

Barnás árnyalata van meg, én bronzosítóként is használom, így többfunkciós termék 😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Sisszy

2017. november 7.

A deep forest zöldes árnyalatú példány van meg nekem. A színekkel semmi probléma, pigmentáltak is és könnyen felvihetők (a dobozban lévő applikátort én nem használtam, szerintem nem praktikus). Annyi problémám volt vele, hogy több órás viselés után igazítani kellett rajta, különben megüllt a szemhéj redőiben és csomósodott. Ettől eltekinve szerintem klassz kis duo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

lenizsu

2017. március 15.

Retro Glamour és Warm Cashmere árnyalatokban van meg a termék. Nekem kicsit porzik, de szemhéjpúder alappal együtt tökéletesen fent marad egész nap. Visszafogott sminket tudok készíteni vele a hétköznapokra. Számomra ár-érték arányban elfogadható a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

szandiir

2016. december 12.

Van egy kettes szemhéjpúderem, és egy Make Up Revolution palettám. Én azt vettem észre, hogy amikor a Revolution palettámat használom több óra után sincs semmilyen negatív hatása. Viszont ez az Avon-os szemhéjpúder kb. 7-8 óra elteltével iszonyatosan elkezdi marni a szememet. Azért nem mondom, hogy pénzkidobás, én is elfogom használni, csak valószínűleg nem olyan esetekben, ha reggeltől estig a szememen kéne lennie. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Leona

2016. január 18.

A Deep Wine árnyalatai vannak meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Egész nap tartós és közepesen pigmentált. A két színből a képen bézsnek tűnő fele sajnos sáros sárgásbarna szín, de szépen eldolgozva a csodaszép lila másik felével már működik. Csak szerintem elegánsabb lett volna ha a lila mellett egy igazi világos bézs van, hogy szépen lehessen vele dolgozni, ne két sötét szín legyen egy duóban..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

KuliKali

2016. január 17.

Anyumanak van ilyenből egy aranyos-bronzos árnyalat,ő nem tud sminkelni,megvan már vagy 3 éve,de a kis applikátor (ami egyébként meglepően jó minőségű) még mindig használatlan,mert ő kézzel fest. :D no comment. Néha én szoktam kifestetni.Jól pigmentált,lágyabb,nem száraz az állaga,nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Kinga79

2016. január 11.

Nem tudom, hogy hívják a színösszeállítást, Kb 13 évvel ezelőtt nyúltam le anyukámtól, azóta sem fogyott le, mivel nem tudok sminkelni :) néha a sötétbarnával festem a szemöldökömet, arra tökéletes, mind színben , mind tartósságában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

jete92

2015. november 23.

Warm cashmere árnyalatúm van. Nagyon halványan látszik, csak akkor használom ha pici színt akarok csak. Egyébként ránézésre szép a két szín, nem az a közönségesen csillogós. Ajándék volt, nem hiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

szabogabri

2015. november 21.

A Warm Cashmere árnyalat nagyon-nagyon szép. tartóssága nekem megfelel, természetes a hatása, de a szín tényleg gyönyörű :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Bis-Hydroxyethoxypropyl Dimethicone, Octyldodecanol, Caprylic / Capric Triglyceride
Szilikonok: Polymethylsilsesquioxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Octyldodecanol
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.