Avon

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leonora3, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Folyékony állagú, ultrafinom applikátorral, melyet simán, könnyen és precízen tudsz használni. Akár 12 órás viselet.

• precíz és könnyű használat
  • nem húzza a bőrt
  • a hegye ultrafinom, 0,4 mm-es

egyno

2020. június 7.

Egyszer kipróbálás képp megvettem, nem volt jó ötlet. Nincs mély fekete színe, hamar kopik, nem lehet jól vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

infinitypurple

2019. augusztus 19.

Általában nekem a tustollak a jól be vált kedvencek, azok közül is ezt a terméket érte meg a legjobban megvenni a Super Definition után. Nem maszatolódik, fixáló púderrel kifejezetten tartós, hamar meg is szárad, könnyű használni. Hátránya talán az, hogy gyorsan elfogy, illetve a tökéletes vonal érdekében rá kell pótolnom és korrigálnom a végére folyékony szemhéjtussal egy idő után, a hegye túl nagy. Ezeket leszámítva jó kis termék, szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

mlexa

2019. június 20.

Az enyémből úgy kellett kiimádkozni a terméket, így nagyon lassan tudtam csak vele dolgozni. Pár használat után szinte már semmi nem jött belőle, szóval kuka lett. Amikor sikerült felvinni, akkor is hamar lekopott. Volt, hogy a szemembe mentek darabkák belőle miközben kopott. Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

palmiii

2019. május 4.

Könnyű vele dolgozni, viszont könnyen elkenődik. Egész napra nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Könnyű vele dolgozni, viszont könnyen elkenődik. Egész napra nem tartós.

Veszter94

2019. január 26.

Ritkán használom, a színe szép, de figyelni kell rá, mert képes elkenődni igen hamar főleg melegben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Vanessza0420

2018. december 14.

Jol lehet vele dolgozni, viszont nem tul tartos es hajlamos a kenodesre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Jol lehet vele dolgozni, viszont nem tul tartos es hajlamos a kenodesre is.

HDorina

2018. november 15.

Hegyes a vége, precízen lehet vele dolgozni. Nem annyira maszatolódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Hegyes a vége, precízen lehet vele dolgozni. Nem annyira maszatolódik.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Remek árban van a termék, jól pigmentált, szép, precíz, vékony vonalat lehet vele húzni. Sajnos nekem gyorsan kifogyott

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Renus

2018. augusztus 10.

jó, könnyű használni és viszonylag tartós is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

jó, könnyű használni és viszonylag tartós is. :)

doranyilas

2018. július 30.

Jo hogy vekony, es megszerettem mert egyszerubb igy az ecset reszevel felfesteni a tusvonalat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.