Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Farfalina, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

2 az 1-ben szempillaspirál, mely táplál és hosszabbít.

• mesésen hosszú szempillák
  • tápláló formula argánolajjal, kókuszolajjal és E-vitaminnal
  • hosszan tartó hatást ad, nem csomósodik, nem maszatolódik

chiocciola

2020. november 5.

nem értem az alacsony értékelést, mert szerintem szuper, nem maszatolódik, nekem tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

sophialeslie

2020. június 11.

Legjobb szempillaspirálom, ami valaha volt. Szépen szétválasztja a pillákat, erős a színe, nem folyik, nem tapad, ha véletlen elalszom benne, másnap is gyönyörűek a pilláim. Nálam érezhető a növesztő hatás is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

tamara428

2020. február 8.

Hosszú, íves, fekete pillákat csinál, jól építhető. Nem potyog le és nem maszatol. Mint a legtöbb szempillaspirál, ez is jobban működik, miután kicsit beszáradt. Bár a műanyag tüskés keféket annyira nem szeretem, mégis szívesen használom ezt a spirált. Ugyan az argánolajból semmit sem vettem észre, de remélem a pilláim igen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

johannah

2019. december 31.

A kedvenc szempillaspirálom, nekem nagyon bevált, újravevős. Nem ragasztja össze a szempillákat és jól hosszabbít, de ennek ellenére viszonylag termesztés hatást kelt, aminek külön örülök mert hosszú szempilláim vannak és más termékektől gyakran mű hatást keltenek. Csak ez a szempillaspirál nem fog csodát tenni, dúsítani, növeszteni, de jó kiegészítés. Nem tudom mennyi szerepe van benne, de mióta esténként argán olajat használok és napközben pedig ezt, azóta látványosan hosszabbak lettek a szempilláim. Szóval én ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

TRMoni78

2019. július 3.

Jó a keféje, könnyű vele dolgozni, viszont potyog... sőt, amikor lemosom, szintén szemcsékben jön le. Igaz, legalább nem mosódik el. Hatásra semmi extrát nem tapasztaltam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

mlexa

2019. június 20.

Átlagon aluli spirál! Semmit nem csinált az ég világon az én rövid pilláimmal. Kicsit sem hosszított, dúsított, vagy ápolt. Illetve pár óra múlva már potyogott is, jobbik esetben a szemem alá, de volt, hogy a szemembe. Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Bee028

2019. június 7.

Nekem is az egyik kedvenc szempilla spirálom a hétköznapokra. Nem szeretem ha a szempillám túl mű hatású, eredetileg szőke vagyok így a pilláim is világosak, én leginkább csak arra használom, hogy kapjon egy kis színt a szempillám és arra tökéletes. Utálom érezni ha van valami a szempillámon, vagy ha összetapadnak a pilláim én ennél a terméknél ezt nem tapasztaltam. Nekem barna árnyalatban van meg, nem vízálló, de annak ellenére, hogy sosem tudom a nap végéig a sminkemet egyben tartani a spirál sosem kenődik le a szempilláim alá. Tudom sokan szeretik a kicsit drasztikusabb és drámaibb hatásokat egy spiráltól, ez erre kifejezetten nem alkalmas, de a természetes hatás szerintem nagyon jól elérhető vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

000BETTINA000

2019. március 11.

Ajándékba kaptam, de nem tudom elhasználni, ég tőle a szemem ha felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Ajándékba kaptam, de nem tudom elhasználni, ég tőle a szemem ha felkenem.

HDorina

2019. február 16.

Szépen íveli a pillákat. A tápláló hatása fogott meg. De nem igazán erősödtek tőle a pilláim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Padli

2019. február 1.

Nagyon szeretem, nekem bevált, hosszú szempillákat varázsol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Nagyon szeretem, nekem bevált, hosszú szempillákat varázsol. :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.