Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Farfalina, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

2 az 1-ben szempillaspirál, mely táplál és hosszabbít.

• mesésen hosszú szempillák
  • tápláló formula argánolajjal, kókuszolajjal és E-vitaminnal
  • hosszan tartó hatást ad, nem csomósodik, nem maszatolódik

TRMoni78

2019. július 3.

Jó a keféje, könnyű vele dolgozni, viszont potyog... sőt, amikor lemosom, szintén szemcsékben jön le. Igaz, legalább nem mosódik el. Hatásra semmi extrát nem tapasztaltam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

mlexa

2019. június 20.

Átlagon aluli spirál! Semmit nem csinált az ég világon az én rövid pilláimmal. Kicsit sem hosszított, dúsított, vagy ápolt. Illetve pár óra múlva már potyogott is, jobbik esetben a szemem alá, de volt, hogy a szemembe. Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

Bee028

2019. június 7.

Nekem is az egyik kedvenc szempilla spirálom a hétköznapokra. Nem szeretem ha a szempillám túl mű hatású, eredetileg szőke vagyok így a pilláim is világosak, én leginkább csak arra használom, hogy kapjon egy kis színt a szempillám és arra tökéletes. Utálom érezni ha van valami a szempillámon, vagy ha összetapadnak a pilláim én ennél a terméknél ezt nem tapasztaltam. Nekem barna árnyalatban van meg, nem vízálló, de annak ellenére, hogy sosem tudom a nap végéig a sminkemet egyben tartani a spirál sosem kenődik le a szempilláim alá. Tudom sokan szeretik a kicsit drasztikusabb és drámaibb hatásokat egy spiráltól, ez erre kifejezetten nem alkalmas, de a természetes hatás szerintem nagyon jól elérhető vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

000BETTINA000

2019. március 11.

Ajándékba kaptam, de nem tudom elhasználni, ég tőle a szemem ha felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Ajándékba kaptam, de nem tudom elhasználni, ég tőle a szemem ha felkenem.

HDorina

2019. február 16.

Szépen íveli a pillákat. A tápláló hatása fogott meg. De nem igazán erősödtek tőle a pilláim.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Padli

2019. február 1.

Nagyon szeretem, nekem bevált, hosszú szempillákat varázsol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Nagyon szeretem, nekem bevált, hosszú szempillákat varázsol. :)

marysidehouse95

2018. november 12.

Összeragasztotta a pilláimat, nekem ez egy 1-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Összeragasztotta a pilláimat, nekem ez egy 1-es.

Lovemyhair

2018. szeptember 29.

Nekem bevált. Nem ad egy hűha hatást, de hétköznapokra jó. Nem tapasztja össze a pillákat, egész nap fent marad, nem pereg, szép hatást lehet vele elérni, egy picitt táplál is, nem száradt be hamar. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Renus

2018. augusztus 10.

Nem csinál szinte semmit a szempillaimmal, azon kívül hogy össze ragassza. Nagy csalódás ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Kodi

2018. július 17.

Szép a csomagolása, a keféje is tűrhető lenne, de éppen a fő ígéretét nem teljesíti, egyáltalán nem hosszít, sőt, talán még semmitől nem tűntek ilyen rövidnek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.