Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szanii, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. január 9.

Kiszerelés:   0,25 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyen használható ceruza a szemöldök kiemelésére.

• krémes formulájának köszönhetően könnyű a felvitele
  • nem kenődik el
  • nem kell kihegyezni

3 árnyalatban kapható

infinitypurple

2019. augusztus 19.

A szemöldökformázók közül eddig ez vált be nálam a legjobban. Természetesnek hat, bár óvatosan kell vele bánni, mert nagyon könnyen el lehet vele rontani az összképet, de pont az eldolgozása miatt szuper. Tartósságára általában rá segítek egy kis szemöldök színező porpúderrel, és így ki bírja a napot, illetve nem maszatolódik annyira. Összességben egy jó termék, praktikus a tekerős kivitelezése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

saci135

2019. július 1.

Szőke a szemöldököm és a világos árnyalat tökéletes, mert egyáltalán nem vöröses. Már elhasználtam belőle 3 ceruzát, szeretem még nyáron is, mert nem mozog el a nap végére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Arrowette

2019. június 9.

Szerettem, szépen lehet vele dolgozni, nem kenődik, bár én átlátszó zselével fixálom utánna a szemöldököm, természetes hatást kelt.
Nagyon hamar elfogyott..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 9.

Nagyon hamar elfogyott..

zsofi03

2019. február 20.

Világos árnyalatot használok. Nekem bevált. Tartós, szépen passzol a szemöldököm és a hajam színéhez. Lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

sophiie

2019. február 1.

A dark brown árnyalatot vettem meg, aminek vöröses színe van, és nem igazán mondanám sötét barnának, inkább világos, de az biztos, hogy világosabb, mint a katalógusban látott színminta. Elkenődik, konkrétan az ujjammal egyszerűen letudom szedni. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

HDorina

2018. november 15.

Jó hogy nem kell hegyezni. Tartós, nem maszatolódik. Viszont nem lehet vele természetesen dolgozni, erőltetett nagyon a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

csocsika92

2018. október 19.

A dark brown árnyalatot vettem meg, és tényleg kicsit vöröses a színe (auburn), de a szintén vöröses hajamhoz remekül passzol. Igazából fogalmam sincs, hogyan kellene használni, vagy miben más, mint másik ceruza, mert nekem még ez az első. Szálakat nem tudok húzni vele, arra határozottan nem alkalmas, de mindig meghúzom vele a szemöldököm kontúrját, és majdnem az egészet ezzel töltöm ki (világosszőke szemöldököm van). Ezután szemöldökporral egészítem ki a mesterművemet, ami így sokkal jobban tart, mintha nem lenne ez a ceruzás alap. Nagyon pigmentált, lemosni egyszerű, de nap közben a helyén marad, nem mozdul el. Ha elfogy újraveszem, mert ez a tökéletes árnyalat számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

unoemi16

2018. augusztus 11.

Nagyon jó termék! Könnyen lehet vele dolgozni, precízen el lehet készíteni vele a szemöldököt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Alera

2018. június 15.

Én már kb másfél éve használom és most végzem ki belőle a másodikat. Szépen, precízen lehet vele dolgozni de nem szabad nagyon odanyomni mert eléggé viaszos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Stellacska6969

2018. május 28.

Legeslegjobb!
Annyit utálok benne, hogy hamar elfogy.😡😡
Sokkal többet ér mint a Mark-os.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Legeslegjobb!
Annyit utálok benne, hogy hamar elfogy.😡😡
Sokkal többet ér mint a Mark-os.

Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Castor Oil, Stearyl Dimethicone, Cetyl Palmitate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Butyl Stearate, Petrolatum
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Tristearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.