Avon

Ár:   4799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ami2015, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2021. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Megjelenés éve:  2018

Parfümőr: Olivier Cresp

Illatkategória: virágos

Fejillat: narancsvirág, olasz bergamott, szilvavirág

Szívillat: mandarinvirág, fehér bazsarózsa, rózsa

Alapillat: sárgabarack, szantálfa, vanília

Avon TTA Always EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Reni666

2021. december 30.

Finom rozsás illata van ,hétköznapi ,nagyon kellemes, nem irritáló .
igazi luxus illata ,nagyon tartós .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 30.

Finom rozsás illata van ,hétköznapi ,nagyon kellemes, nem irritáló .
igazi luxus illata ,nagyon tartós .

vanillacaramella.sweet

2021. március 17.

Az Avon oldalán Love megnevezéssel láttam, érdekes, szerintem el van írva vmi, látom többiek is így jártak. Én is úgy rendeltem,hogy ez a Always Love és ilyen metál-rózsaszínes dobozkában, rózsaszínes parfüm az üvegben. De ez csak simán az Always illat lesz, mert a Love verzió másképp néz ki.

Utánajártam gyors, nos, ez az illat az Always 2018-as verziója, ami nekem van, metálrózsaszínes a szöveg az üvegen, nagyobbal az Always szó, kisebbel a TTA szavak. Így már okésak a jegyek is, a 2018-asban vannak azok, amik fel vannak sorolva a leírásban is. Az első 2012-ben jelent meg (Always Forever), kicsit más jegyekkel (rózsaszín bors, jázmin,pün.rózsa; narancsvirág, bolgár rózsa; pézsma, szantálfa, vanília)! Az üveg és szín miatt nagyon hasonlítanak,de ezen a 2018-ason van az üvegen szövegezés, a másikon úgy tűnik,hogy nem szokott, csak a dobozán van nagyobbal írva a Forever szó és a fújóka nyakán. Néhol van az üvegen is a netes képeken, nem tudom, hogy került ennyire vegyesen forgalomba.

Rajtam kifejezeten narancsvirágos-rózsás illat, szantálos leszáradással, picike édességgel, kellemesen, bájosan. A többi jegy csak haloványan kivehető, kiegészítik az illatot. Nem rossz illat és tartós is (kb. 5ó)!

Én nem érzek rajta sem dohányt, sem púdert, sem a Rare F. Night O.vonásait.
Eléggé klasszikus illat és a célközönsége bizonyosan 35+, illetve akik az intenzív virágosat kedvelik.
Nekem tetszik, adok 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Én nem érzek rajta sem dohányt, sem púdert, sem a Rare F. Night O.vonásait.
Nekem tetszik, adok 4*-ot.

Enne

2020. január 29.

Miniben rendeltem meg a TTA Always Love nevű változatot (szerencsére). Én marha nem néztem az illatjegyeket... mert ha láttam volna a narancsvirágot, lapozok tovább. Egy az egyben Rare Flowers Night Orchid... Régimódi, keserű púder, dohányszag. Brrr... kiráz tőle a hideg is. Nem tudom, mit csinálok vele, de látni sem akarom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Kodi

2020. január 25.

Most jól ki vagyok képezve az Avon miniparfümjeiből, többet is rendeltem akciósan, döntően olyanokat, amelyekről régen vagy mostanában jókat olvastam. Köztük van ez is, bár én a Love fedőnevűt rendeltem, de ez jött helyette. Katalógusdörzsi alapján naivan bíztam a Hervé Leger Femme-mel való hasonlóságban, mit már az egyik véleményemben megemlítettem itt. A Today anyaillat számomra viselhetetlen, amolyan L'Artisan Pillangóhajsza dupe, elég jól sikerült, de soha nem venném meg. Lássuk az always 2018-as verzióját: a fejillatból tipikus nyári rózsaszín katalóguslötyi rémképe sejlik föl, nem lesz ebből semmi se, sóhajtanának fel a nálam tanultam kolleginák is. A szívben beugrik Today rétje, pillangóval, lepkehálóval, csak édesebben, számomra is viselhetőbben. Ez a szakasz nagyon tartós, és mivel szépen bomlanak ki a rétegek, itt már utánanéztem ki rendezte a filmet. Nem lepődöm meg, hogy neves parfümőr az elkövető: Olivier Cresp, akinek örök hálával kell adózni a Light Blue-ért. Látszik, hogy ehhez az illathoz értő ember nyúlt, tartós parfüm lett végeredmény élő, dinamikusan változó illattal. A nap végén is éreztem ekkor kicsit púderesebben, rózsásabban, bevallom ez a szakasz tetszett a legjobban. Nyáron bizonyára szebb ez a parfüm, majd akkor is kipróbálom, ha kitart addig a minim, mert ebből nagy üveg nem lesz: a Todayes szívet nem nagyon tudom feledni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

senskin

2019. december 10.

Az Avon talán egyetlen jó luxus illata az always széria. Szép illat, de jellegzetes az Avon parfüm amúgy, ez mindegyikre érvényes. Egyből kitalálom, hogy katalógus parfüm vagy sem. Attól függetlenül, hogy a parfümök között nagy a hasonlóság, ő egy kifinomult illat. Erős négyes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Kusika

Korcsoport: >54
2019. szeptember 17.

Az Avon parfümök közül a legjobb illat minden furcsa,szúrós mellékzönge nélkül ami sajnos a katalógusillatok
többségére jellemző.Télen a hideg időben szeretem használni finoman beburkol kellemes virágillat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

p.monicica

2019. február 24.

Szerintem egyáltalán nem pocsék.
Nagyon finom illata van rajtam, nem ordítóan rózsa :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 24.

Szerintem egyáltalán nem pocsék.
Nagyon finom illata van rajtam, nem ordítóan rózsa :)

kitty1991

2018. szeptember 23.

Nekem az Avonos illatok közül Ő az igazi. Rendkívül tartós, finom, nőies, egyszerűen imádom. Biztosan újravásárolom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

ALettah

2018. szeptember 3.

A TTA sorozat kétségtelenül az Avon legminőségibb vonala, ezt akkor is elismerem, ha számomra csak a megboldogult Amour és a jelenleg is futó Always my everything viselhető.
Erre az új darabra ugrottam ismét Olivier Cresp miatt, pedig már a promózás sem volt nagy durranás, arról nem is beszélve, hogy teljesen fantáziátlan a névválasztás is - a régi Always reformulálása lenne? Arra utal az üveg, a név meg a parfümőr neve. Fene tudja.
Szerintem ez akkora bukás lesz, mint anno a Kenzora rátukmált Life. Olivier Cresp szégyellhetné magát, hogy ilyesmihez adja a nevét. Van ennél lejjebb is? Fejfájdítóan erős, ordító rózsa és narancsvirág bomba. Legalább tartóssága, na az van neki. Kár, hogy szépsége, egyénisége, vagánysága és nőiessége nincs.
Hála az égnek, hogy csak kis mintám van belőle, még az sem fog elfogyni. Pocsék!!!!
Egyelőre nagyon elment a kedvem az Avon parfümöktől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Egyelőre nagyon elment a kedvem az Avon parfümöktől...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 47005, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.