Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. november 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Gyere és fedezd fel a tiszta örömök földjét! Érezd, ahogy a selymes hab kényezteti a tested, miközben az édes vanília és a füge édes illata felmelegít."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

mlexa

2020. december 1.

Jó áron kapható, fantasztikus illatú termék! Imádok ezzel fürdeni, teljesen el tudok lazulni tőle. Nem szárít, nem okoz irritációt. Jó sok habot csinál, már kis mennyiség is, szóval gazdaságos. Ha elfogy, már rendelem is a következőt! Egyébként Avon habfürdőkkel még sosem lőttem mellé!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Palma215

2020. június 2.

Ha a vízben van, az egész fürdőt betölti az illat. Intenzív, sok habot képez, szerintem nagyon szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

spavanilly

2019. november 2.

Nagyon örülök, hogy ismét kapható!
Otthonos- komfortos- kuckózós télies- édeskés habfürdő.
Jól habzik és isteni illata sokáig megmarad a fürdőben.
/Kissé szárítja a bőrt, de ez megoldható a használat utáni testápolózással./
Kedvenc habfürdőm!
Nagyon sokáig elég egy flakon.
Minimum 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Nagyon örülök, hogy ismét kapható!
Otthonos- komfortos- kuckózós télies- édeskés habfürdő.
Jól habzik és isteni illata sokáig megmarad a fürdőben.
/Kissé szárítja a bőrt, de ez megoldható a használat utáni testápolózással./
Kedvenc habfürdőm!
Nagyon sokáig elég egy flakon.
Minimum 5 csillag!

adelevagyok

2019. november 2.

Egyszerűen imádom!
Az illata mesés, a tartóssága is nagyon rendben van. Nálunk az egy literes flakon sokáig elég, nagy habokat képez, ami nálam szintén egy pluszpont.
Az illata sokáig érezhető még a bőrömön is illetve a fürdőszobában is. Az én bőrömet nem szárítja egyáltalán. Néha szoktam “csalni” és még tusfürdőként is bevetem.👀
Ár-érték arányban is szuper, az egy literes kiszerelés sincs több soha ezer forintnál.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

Egyszerűen imádom!
Csak ajánlani tudom.

Marietta15

2018. május 14.

Nagyon jól habzik és nagyon kellemes az illata is. Imádom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Nagyon jól habzik és nagyon kellemes az illata is. Imádom

Hajni05

2018. május 9.

Jól habzik és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Jól habzik és kellemes az illata.

nagydora911

2018. március 8.

Nagyon kellemes illata van és sokáig érezni a bőrömön. Még biztos szerzek be belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

szandiir

2018. február 8.

Nagyon-nagyon jó az illata. Fürdés közben is és utána a bőrön is kellemes illatot hagy. Biztos, hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Antonietta

2018. január 6.

Áldom az eget, hogy megvettem!!!! Isteni illata van, ami még esti fürdés után még másnap napközben is érezhető. Jól habzik, nem szárítja a bőr, kellemes vele fürödni. IMÁDOM!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

prussycat

2017. december 22.

Imádom! Az eddigi legjobb habfürdő, amit vettem! Mennyei illata van, amit fürdés után sokáig érezni. Nagyon jól habzik, kellemes vele a fürdőzés. Must have.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lila színű.