Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: ancsi000, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Meleg, gyümölcsös illatjegyek jellemzik.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dizabella01

2015. október 6.

Nagyon szerettem, tipikus karácsonyos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Nagyon szerettem, tipikus karácsonyos illat.

Lory

2015. január 1.

Jó sok senses tusfürdőt kipróbáltam és nekem is ez volt az egyik nagy kedvencem.Igazi télies,karácsonyi illata volt,nagyon szerettem.Egy ici-picit szárított,csak annyira mint a többi senses de itt az illat kárpótolt a megnövekedett testápoló igény miatt:)Sajnálom,hogy nem gyártják már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

jud678

2014. május 26.

Milyen kár, hogy már nem gyártják :( Legjobb téli tusfürdők egyike!
Mondjuk a zseléállag miatt nem egy túl tartalmas tusfürdő, de az illata nagyon finom volt.
Sőt engem a piros színe is feldobott :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

Milyen kár, hogy már nem gyártják :( Legjobb téli tusfürdők egyike!
Sőt engem a piros színe is feldobott :)

orafka

2014. január 6.

nagyon finom, kellemes illata van. Árban is elfogadható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

nagyon finom, kellemes illata van. Árban is elfogadható!

OAdrienn

2013. december 18.

A legeslegfinomabb "karácsonyi illatú" (hú, de hülyén hangzik) tusfürdő, amit valaha szagoltam. Sokáig minden évben vettem egyet és csak ezt használtam télen, de mára hiába a jó illat, a bőröm nem szereti, nagyon kiszárad tőle. Szóval könnyekkel küszködve, de búcsút kellett intenünk egymásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

tanarilla7

2013. augusztus 8.

Télen használom a nevéhez hűen, imádom.: ) Nyilván vannak problémák az összetevőivel, ezért nem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

sün

2013. április 10.

Imádom ezt az illatot, olyan kellemes, fimon, igazi téli illat. Ha becsukott szemmel megszagolom, azt látom magam előtt, hogy egy bögre forró teával ülök a kandalló előtt.
Nem is téli, inkább olyan karácsonyi, ünnepi hangulata van. Gyorsan elfogyott. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

tanarilla7

2013. március 19.

Csak AVON-os tusfürdőket használok, megszállottjuk vagyok, ezt télen használtam, hangulatot ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Bettina

2013. január 16.

Szuper az illata és tényleg piros a habja. Viszont egy kicsit szárítja a bőrömet. Ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

newseeful

2012. november 16.

Szuper illat, hangulatot teremt!! A bőrömet nem szárítja, ráadásul a habja is piros! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)