Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Limitált téli kiadás

Habfürdő téli rózsa illattal

szatmari.mariann

2015. január 8.

Pont az intenziv rozsa illatat imadom!!*** Nekem bevalt!!"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Pont az intenziv rozsa illatat imadom!!*** Nekem bevalt!!"

Vivianka

2013. november 21.

Tavaly vettem, de csak úgy. Nem volt rá szükségem, de mivel a Téli rózsa illatot kapta, gondoltam, hátha nem simán csak rózsa illata van. Hát csalódnom kellett. Nagyon szárít, és nagyon rózsás illata van, én kifejezetten utálom a rózsa illatot, szóval egyszer használtam, azóta csak áll a fürdőszobában. Pénzkidobás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

szeliger

2013. március 20.

Karácsony előtti limitált kiadás, keresztlányomnak vettem először ajándékba. Nagyon finom az illata, úgyhogy utánrendeltem. Én nem szoktam habfürdőzni, a lányom viszont nagyon szereti, tartós a habja is, pont azt tudja, amit egy habfürdőtől vár az ember. A bőrt egy picit szárítja, úgyhogy csak 4 csillag, remélem lesz jövőre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 20.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.