Axe

Ár:   699 Ft és 1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   699 Ft és 1199 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Tusfürdők

Az oud fa és a vanília frissítő és kifinomult illatával a zuhanyzás nem csak egy egyszerű napi rutin, hanem egy frissítő élmény.

wildrose

2021. március 26.

Szuper, extrán férfias illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, és nem szárítja a bőrt. Az illata miatt megkapja a maximális pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 26.

tpr

2020. május 26.

Oud miatt vettem, persze tetszett a boltban is az illata. Zuhanyzás közben úgy voltam vele, hogy egy átlagos axe illat, ami persze jó, de semmi egyedi. Utána viszont kellemes, nem túl hivalkodó, de intenzív illatú lett a bőröm, ami miatt felfelé kerekítettem az értékelést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

anyujobbantudja

2019. április 12.

Úúúúúú, suttyó leszek de ennek p*ncimágnes illata van :D Apuka kapta tőlem Glamour napok alkalmából és isteni volt mikor befeküdt az ágyba. Igazi randitusfürdő. Annyit mondott hogy kevés is elég meg jól habzik de ezek alap Axe tulajdonságok amúgy is. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

cattitude

2018. május 30.

lehet egyszerű vagyok, de ennek a tusfürdőnek szerintem naggggyon jó az illata. a barátomnak vettem eredetileg és rajta is finom volt, de én is simán használom a maradékot és magamon is tetszik. 4 csillag a borzasztó incinek jár, nem is zuhanyzom vele mindennap, csak amikor nagyon izzadt/koszos vagyok, így nem igazán szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.