Axe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Tusfürdők

"A nők oda vannak a csokoládéért és az aranyért. Nem tudnak ellenállni a romantikus srácoknak, akik csokival kedveskednek. Még kevésbé tudnak nemet mondani azoknak az alfahímeknek, akik csillogó arany meglepetéssel csábítanak. A Gold Temptation dezodor és tusfürdő ellenállhatatlan illatával garantálja az Axe hatást."

Hecate

2019. október 23.

Nekem a haverom használja és imádom rajta. :) Igen tudom csoki illatú, meg állítólag arany is, bár "a pénznek nincsen szaga", mégis őszintén mondom én valamiért málna illatnak érzem. Én is úgy vélem a sima férfi illatoknál több, van benne egy külön vonzó virtus. Mégse tolakodó, hanem természetes kellemes, férfias eleganciával, igazi harmóniával csábít. Ráadásul tartósnak bizonyul. :)

Gyakran azért is ölelgetem a haverom, hogy az ő közelségét meg ezt is élvezzem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Gabria

2019. október 2.

Párom évek óta ezt használja. Nagyon szeretjük az illatát mindketten. Hiába kell neki épp tusfürdő, ha ez nincs a boltban, akkor tuti nem veszünk inkább semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

lantlant

2019. május 26.

Nekem is teljesen bejött. Kellemes állagú, visszafogott de kiemelkedően jó illatú.
Amit "ígér" azt teljesíti, de semmi extra. Ár-érték arány rendben volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 26.

Amit "ígér" azt teljesíti, de semmi extra. Ár-érték arány rendben volt.

nicolebunny

2016. október 26.

Nagyon jó férfias illata van, jól felhabzik, viszont sajnos barátom bőrét szárította, viszketett tőle :( Pedig tartósan megmarad az illata, jó zselés állaga van, de így nem vesszük újra :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

ribizlizizi

2015. július 31.

a páromnak ilyet vettem most, szeretjük az illatát, nem büdös tesiöltözőspray szaga van, mint a legtöbb férfitusfürdőnek, hanem egyedi, súlyosabb illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Hands0meJack

2015. július 27.

Végre egy igazi jó illatú tusfürdő.
Ez nem gyümölcsös, ez parfümösebb illat.
Picit fűszeresebb az illata, nem egy tipikus kamasz illat.
Az AXE ezzel lépett egy picit feljebb a ranglétrán, ez már nem a messziről érezhető,
közönséges dezodorszag, ez már picit finomabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Végre egy igazi jó illatú tusfürdő.
Ez nem gyümölcsös, ez parfümösebb illat.
Picit fűszeresebb az illata, nem egy tipikus kamasz illat.
közönséges dezodorszag, ez már picit finomabb.

pampamacska

2015. május 28.

szerintem olyan kellemesen egyedi illatuk van. eddig nem hoztam haza olyan illatot, amit ne szeretnénk. a hatása is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

Yndre

2014. október 9.

A férjem vette magának a dezodorral együtt. Bár mivel én nem használom a hatásáról nem tudok nyilatkozni, de az illata szerintem szuper, igazi vadító pasi illat és nagyon sokáig érződik a bőrén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Színezék. Lilás piros.