Azzaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kova, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. április 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2015-ös Azzaro Mademoiselle új verziója lágyabb, fiatalosabb jegyekkel.

Fejjegyek: áfonya, piros bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: jázmin, galagonya

Alapjegyek: macaron

Ár: 8.000 Ft , Eladó: csicsy22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Utalás után postázva vagy személyesen Bp

Heine

2019. augusztus 14.

Kellemes meglepetés volt, mivel a dm-ben szagoltam, nem nagyon számítottam színvonalra, pedig nem rossz. Nekem victoria's secret - bombshell, illetve incanto-shine beütésű, kellemes nyári frissítő illat. Nem túl tolakodó, munkabarát, és 40 fok barát is - határozottan friss, üde érzésem volt tőle, annak ellenére, hogy az illat nem az én világom, valószínűleg szívesen szagolták rajtam mások. Nem venném meg, de aki gyümölcsös, friss vonalat keres, annak ideális lehet nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

CeCeDrake

2017. december 29.

Van egy kis Blooming Bouquet beütése, de nekem jobban tetszik.
A sima verziót akartam megvenni, de ez győzött, valahogy frissebb és könnyedebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Van egy kis Blooming Bouquet beütése, de nekem jobban tetszik.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.