Baba

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 11.

Kategória:   Samponok

Új összetétel

A természetes eredetű édesmandula-olajjal gazdagított Baba sampon és balzsam nemcsak tisztít, hanem hidratál és kondicionál is. A család valamennyi tagja számára kiválóan alkalmas. Minden hajtípust tisztít és jól fésülhetővé varázsol a hajmosás után. Csodálatos édesmandula illatának köszönhetően minden pillanat élvezetes a hajmosás közben és utána is.

audreyenn

2021. január 20.

Sajnos nem. A régi verziót imádtam, de ez új nem tetszik. Lehet hogy szilikon vagy nem tudom mi hiányzik belőle, amitől régen jó volt.. Legalább lett egy nagy adag kézmosó folyékony szappanom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Sanarar71

2020. szeptember 12.

Szüleimnél voltam vendégségben egy pár napra, anyum mondta használjam nyugodtan a samponját. Alapból gyorsan zsírosodik a hajam, szóval mindig is írtóztam a 2 in 1 samponoktól, de ez meglepett! Szépen megtisztította a fejbőröm és puha lett tőle a hajam is. Másnapra sem lapult le vagy állt a zsírban az egész. Vettem is magamnak otthonra egyet, váltó samponnak használom egy másik mellé. Ha jönnek hozzánk vendégek akkor nekik is szoktam ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

anitaaa04

2020. július 1.

Nagyon szeretem ezt a sampon. Isteni az illata és szép fényessé varázsolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

aniko_farago

2020. május 31.

Imádom ezt a sampont mert annyira szépen tisztítja a fejbőrömet és a hajamat is selymessé varázsolja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Anitacska01

2020. május 19.

Jó illata van, szülés utàn nàlam iszonyat praktikus volt, nyaralàsra főleg ilyet vittem. Hosszan tartó nagy melegben is megkönnyítette a létezésem.. Örök hàlàm ennek a samponnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Elfie21

2020. április 29.

Régóta használom. Finom illatú, puha és jó tapintású lesz tőle a hajam. 4 napig nem zsírosodik tőle komolyabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 29.

Enc

2020. március 9.

Nekem nem nyújt semmi extrát, de nem rossz termék. Puha, fényes, könnyen fésülhető tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

CzafitTina

2020. március 8.

Sokáig ezt a sampont használtam. Ez az egy volt hatásos a valóban kócos, gubancos hajamnak. Meglepődtem mikor megláttam a párom fürdőszobájában, ő is ezt használta.
Biztosan mindig újra vevős marad, ha kifogyunk a többi ajándék sampomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Biztosan mindig újra vevős marad, ha kifogyunk a többi ajándék sampomból.

dlrexqs

2020. február 27.

Régen szerettem a Baba samponjait, nem tudom, mi változott azóta, de ez valami borzalom! Egyszer használtam csak, másnap viszont már viszketett (és néhol picit fájt is) a fejbőröm, a hajam pedig nagyon gyorsan zsírosodott tőle. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 27.

dori18

2019. december 25.

Nagyon szeretem! Már régóta használom, az illata nagyon jó. Ár-érték arányban szuper. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.