Baba

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. április 12.

Kategória:   Samponok

Új összetétel

A természetes eredetű édesmandula-olajjal gazdagított Baba sampon és balzsam nemcsak tisztít, hanem hidratál és kondicionál is. A család valamennyi tagja számára kiválóan alkalmas. Minden hajtípust tisztít és jól fésülhetővé varázsol a hajmosás után. Csodálatos édesmandula illatának köszönhetően minden pillanat élvezetes a hajmosás közben és utána is.

♡ Baba 2in1 sampon és balzsam ♡
Ár: 500Ft / db , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nina002

2022. június 14.

Tetszik az illata és puhább tőle a hajam. De nem egyedüli samponként használnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

Betti1113

2022. május 10.

Megkapja a két csillagot,végtére is az illata nagyon jó, és az INCI-je is elmegy egynek, viszont szerintem ennyiből állnak a pozitívumai.. Nem igazán tisztította a hajamat, arról már nem is beszélve hogy ezek a 2in1 termékek nem feltétlen tesznek jót a hajnak.. Csatlakoznék az előttem szólókhoz, én is észre vettem hogy korpásít, a vékony szálú hajamat eléggé le is lapította, illetve hajmosást követő második nap már zsírosak voltak a hajtöveim..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

vikimaja

2021. december 19.

Az itteni jó vélemények után esett rá a választásom, de sajnos hihetetlenül csalódtam benne. Az első két hétben úgy éreztem, hogy megváltás a hajamnak, de utána elkezdett korpásodni tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 19.

d.anett89

2021. december 8.

Az illata mennyei, részemről. Aztán ennyi. Nem tisztit alaposan,a habzása sem olyan jó részemről..Nekem csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

Chamana

2021. november 21.

Egynek elmegy. Illata is épp hogy elmegy, ha mandulásabb lenne, forogna a gyomrom, de így használható. Kicsit elnehezíti a hajam, de sokat nem javítt rajta, hiába 2az1-ben, ugyanúgy kell hajpakolás, vagy hajolaj utána.
Újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

Újra nem fogom venni.

nezili

2021. szeptember 7.

Sose hittem az ilyen minden az egyben samponokban, de ez a baba valami elképesztő. Évek óta nem volt ennyire jó samponom. Szuper volumene van a hajamnak, könnyen fésülhető és még második nap este is - két napi kiengedett hajjal mászkálás után - majdnem frissen mosott állapotú. Ha nem használok balzsamot vagy hajvégápolót sem száraz a hajam. Ezeket eddig egy samponom sem tudta egyszerre produkálni. Második tubussal fogyasztom, eddig töretlen a szerelem és remélem így is marad. Aki hozzám hasonlóan évek óta keresi az igazit tegyen vele is egy próbát, mert szerintem elég erős jelölt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Anna2001

2021. augusztus 6.

Nagyon kellemes illata van, hosszú szőkített hajam van, nem sárgította be. 3 naponta mosok hajat, nem zsírosít nem lapítja le a hajam, szép volument ad neki. Mellé balzsamot és hajolajat használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Cslauraa

2021. április 16.

Szuper az illata, selymessé teszi a hajamat és szépen tisztítja a hajbőrömet.
Ár-érték arányban pedig a legjobb. Nálunk mindenki ezt használja (hiába férfi az illető, ősz vagy éppen festett hajú nőről beszélünk vagy a töredezett hajvégeimről) Imádjuk mind.
Bátran ajánlom!
A régi verziót is szerettük és ezt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Szuper az illata, selymessé teszi a hajamat és szépen tisztítja a hajbőrömet.
Bátran ajánlom!
A régi verziót is szerettük és ezt is!

audreyenn

2021. január 20.

Sajnos nem. A régi verziót imádtam, de ez új nem tetszik. Lehet hogy szilikon vagy nem tudom mi hiányzik belőle, amitől régen jó volt.. Legalább lett egy nagy adag kézmosó folyékony szappanom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 20.

Sanarar71

2020. szeptember 12.

Szüleimnél voltam vendégségben egy pár napra, anyum mondta használjam nyugodtan a samponját. Alapból gyorsan zsírosodik a hajam, szóval mindig is írtóztam a 2 in 1 samponoktól, de ez meglepett! Szépen megtisztította a fejbőröm és puha lett tőle a hajam is. Másnapra sem lapult le vagy állt a zsírban az egész. Vettem is magamnak otthonra egyet, váltó samponnak használom egy másik mellé. Ha jönnek hozzánk vendégek akkor nekik is szoktam ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Színező anyag. (Piros)

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.