Baba

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. április 12.

Kategória:   Samponok

Új összetétel

A természetes eredetű édesmandula-olajjal gazdagított Baba sampon és balzsam nemcsak tisztít, hanem hidratál és kondicionál is. A család valamennyi tagja számára kiválóan alkalmas. Minden hajtípust tisztít és jól fésülhetővé varázsol a hajmosás után. Csodálatos édesmandula illatának köszönhetően minden pillanat élvezetes a hajmosás közben és utána is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szeretemafankot

2024. március 22.

Illata és hatása is kiváló. Olyan kellemes érzés vele hajat mosni, nyílván kell utána balzsam, hisz ez csak nyomokban tartalmaz, de éppen elég arra, hogy a fejem tetején ne legyen túl száraz a haj, ahová, amúgy sem kennék balzsamot. Én nagyon szeretem, évek óta használom a kókuszos társával együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 22.

Yamillehaddeji

2024. február 26.

Platinaszoke, már egyszer leégett hajam számára ez az első sampon, ami nem szárítja szét mosás után. Egyértelműen érezni rajta hogy van benne egy jobb minőségű balzsam is, utána megy rá egy hajpakolas és teljesen elégedett vagyok vele. Az illata finom, egyszerű. Az egész termék egyszerű,de nagyszerű, az ára is teljesen elfogadható. Mindig van itthon belőle,mindig visszatérek hozzá a kísérletezés után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

blurryface

2024. január 19.

Én ezt azért szeretem, mert sokkal könnyebb kifésülnöm a hajam, miután használtam. És nekem aztán mindig tiszta gubanc. De ez sokat segít. Ár érték arányban jó bár lehetne egy ezres is az 1400 helyett ;), és ami még jó hogy mindenhol lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 19.

schmldr

2023. november 19.

Elég problémás a hajam, hipergyorsan zsírosodik, viszont a vége meg nagyon száraz. Ettől jó puha tapintatú lesz. Kellett egy kis idő,mire úgy megszokta a fejbőröm, az első 1-2 használat után kicsit gyorsabban zsírosodott a hajam, de utána már nem volt ilyen probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 19.

BalatoniG

2023. augusztus 15.

Nem tudom, hogy az összetevők változtak-e, de én régen imádtam ezt az egyszerű sampont, most viszont zsíros korpám lett tőle! Ahogy sampont váltottam, fokozatosan elmúlt, de úgy sajnálom, mert szerettem az illatát, jól habzott, az ára is baráti volt, a hajamat sosem nehezítette el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 15.

Krisztike127

2023. június 28.

Nekem nagyon bevállt. Régen egy fodrász azt mondta, hogy ilyen 2in1 termékeket tilos használni, hisz a balzsamot nem tehetjük a fejbőrhöz, mert zsírosít...ezert sosem próbáltam ilyen terméket, de ezt ajándékba kaptam, így elhasználtam. Általában néhány mosás után megszokja a hajam/fejbőröm az adott sampom, és már nem lesz olyan szép, illetve hamar viszketni kezd, de ezzel a termékkel nem így volt. Sokáig bírta zsírosodás nélkül és viszketés sem jött elő. A hajam szép volt tőle. Újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 28.

wildrose

2023. május 9.

Nagyon kellemes, édes, mandulás illatú, krémes állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárította a szőkített hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. május 9.

aliz1105

2023. április 23.

Rengeteg sampont kipróbáltam életem során, sokkal sokkal drágábbakat is mint ez. Tudom hogy mindenki haja más, nekem fantasztikusan széppé varázsolja a hajam, mindíg olyan jó tartása és szép fénye van amikor ezzel mosom. Egyetlen kellemetlen dolog, hogy sokkal hamarabb is zsírosodik tőle max 3 napot bír ki mosás nélkül. Viszont ez egy 2 az 1ben szóval érthető is, ezért pontot se vonok le .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 23.

ZoeK

2023. március 25.

Azért vettem meg, mert hazafelé csak egy kisbolt esett útba, ahol ez volt, máshova nem volt erőm elvánszorogni munka után. Nem túl problémás a hajam, 4 napot kibír zsírosodás nélkül, nagyon enyhén korpásodik néha, szinte észrevehetetlenül, illetve olykor enyhe seborrhea megjelenik. De alapvetően se nem látványosan zsíros, se nem látványosan korpás, átlagos, közepesen dús, egyenes szálú/nagyon enyhén hullámos hajam van. Azt nem tudom, problémásabb hajra milyen ez a sampon, de az enyémmel csodát tett... iszonyatosan puha, fényes, jó tartású lett tőle a hajam, a sampon sem nem ragacsosít, sem nem szárít. Talán az eddigi legjobb samponom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 25.

vocy

2023. március 9.

Krémmánia boxban jutottam még hozzá. Nem egy csodaszer, de nem rossz. Nekem jól hidratálta a hajamat, főleg így a téli időszakban kellemes volt használni. Jó az illata, szépen habzik. A többi Baba samponnal ellentétben nekem ez nem zsírósította a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 9.

Hidratálók: Dimethiconol

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.