Baba

Ár:   777 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2016. január 18.

Kategória:   Samponok

Az őszibarack-kivonattal gazdagított Baba Családi Sampon alaposan tisztítja, ápolja és csillogóvá varázsolja a hajat. A kellemes, üde illat a hajmosást az egész család számára élvezetessé teszi. Mindennapos használatra is alkalmas.

PiciBrigii

2015. június 20.

Nem tett jót az amúgy is száraz hajamnak, amikor még ezt használtam.. :/ De a család többi tagjának bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Pocok1972

2014. november 15.

jól habzik, alaposan tisztít, én elégedett vagyok vele, de nem csodaszer, van jobb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 15.

kissbarbara1990

2014. május 14.

Az isteni illata miatt nagyon sajnálom hogy az én hajammal nem működtek együtt. Undorító szálkás és szalmaszerű lett a hajam tőle :( Jól habzik egyébként meg alaposan tisztít, de megbocsájthatatlan amit a hajammal művelt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

TulipánKamilla

2014. március 13.

Az illata és állaga finom. Szeretem, ha a sampon krémes. Jól habzik, de mosás közben kicsit gubancol. Utána Garnier Fructis 3 oil balzsamot használok. Nem tudom, hogy a samponnak, vagy a balzsamnak köszönhető, de jól hidratált lesz a hajam és nem szárazak a hajvégeim. Kicsit hamarabb zsírosodik a hajtő valóban. 3x mostam eddig vele, figyelem, hogy korpásodok-e.... egy két szem már megjelent

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 13.

aniko_farago

2014. január 16.

Ez a kedvenc samponom nagyon jó az illata az ára is elfogadható! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 16.

Ez a kedvenc samponom nagyon jó az illata az ára is elfogadható! :)

Anii

2013. december 5.

Ajándékba kaptam, fel voltam készülve a legrosszabbra, de kellemes csalódás ért. Nem szárítja a hajamat, sőt, még egy kis selymességet is ad, viszont hamar zsírosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 5.

noemibako20

2013. november 15.

Az illatát nagyon szerettem, de sajnos ez is szárított, úgyhogy kuka lett a vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 15.

Ann250825

2013. október 6.

Én előtte a Baba száraz hajra való zöld növényes samponját használtam, és mikor elfogyott, nagyon szerettem volna ugyan olyat, de éppen nem kaptam. Körbe szagolgattam a kínálatot, ennek az illata tetszett a legjobban.
Mosás után már nem voltam olyan lelkes. Én is ricinusolajat mostam ki vele, azt úgy ahogy kihozta, utána viszont nem ismertem rá a hajamra, mintha nem is az enyém lett volna. Már egészen megsajnáltam. A tapintása is más lett, a vasaláshoz sem úgy állt, ahogy előtte, meg ahogy én szerettem volna, zsírosabb, nehezebb is lett, és korpásodott tőle a fejbőröm.
Gyorsan elbúcsúztunk egymástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Gyorsan elbúcsúztunk egymástól.

Ercsi

2013. szeptember 26.

Egy flakonnal elhasználtam belőle kb egy éve, nagyon jó illata van és közvetlenül mosás után finom puha volt a hajam, DE másnap már zsírosodott. Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Malachite

2013. július 20.

Gyalázatos....pedig nem kényes a hajam-fejbőröm, de ettől zsíros és korpás lett. Átpasszoltam a családnak, hátha nekik bejön, de hónapok óta csücsül a polcon...kár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Propanediol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.