Baba

Ár:   602 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Tike, Módosítva: 2013. december 16.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

A természetes erdetű gyógynövénykivonatokkal készült Baba sampon alaposan tísztítja a hajat. A család valamennyi tagja számára kiválóan alkalmas. Minden hajtípus tiszta és kellemesen illatos lesz a használatával.

Kiszerelés: 400 ml

Ár: 594 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
pcsengi99

2019. március 15.

Evekig hasznaltam, sajnos elkezdett zsirosodni tole a hajam. Hajmosas utan rogton zsirosnak latszodott es tartast se adott neki.borzalom

pcsengi99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

zonga

2019. január 12.

Az új tubusával vettem már meg, nekem eddig bejött. Tetszik az állaga, nagyon szép habot csinál, jó állapotú lett a hajam utána, és egy kicsit tovább bírta, mint egyébként. Nem zsírosít. Egy átlagos hajra teljesen megfelelő.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 12.

eilthyr

2018. november 25.

a zöld teás mellett ezt a Baba sampont szeretem még használni. jól bevált, nem extra, de átlagos heti 2x hajmosáshoz bőven megfelelő! az illata jó erős, sokáig kitart, a következő mosásig is, ami szerintem tök menő (ezt eddig csak fodrászsamponokkal tapasztaltam)!
tényleg kicsit zselés, nem tökéletes, de egyáltalán nem tartom rossznak. sőt, ellenkezőleg.

eilthyr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Chirory

2018. március 25.

Az állaga nem tetszik, és picit többet kell a hajra vinni belőle. Amúgy egészen jó hatása van, selymes volt tőle a hajam, nem zsírosodott be hamar.

Chirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

AngelHeart80s

2018. március 1.

Zselés állaga van, nem habosodik fel nagyon.

AngelHeart80s
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Zselés állaga van, nem habosodik fel nagyon.

mscintia

2018. február 16.

NAY. Borzalmak kapuja. Életemben egyszer vettem úgy sampont, hogy nem csekkoltam előtte a Krémmániát. Ráadásul nem is magamnak választottam, hanem a páromnak, s mivel természetesnek, gyógynövényes samponnak tűnt, rá sem néztem az összetevő listára. Nagyon durván korpásodást okoz, pedig igazából az lett volna a cél, hogy ezt valamilyen szinten megszüntesse. Nem sikerült. Mosás után ragacsos érzetet hagy maga után, nem is ragozom tovább. Katasztrófa.

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

detti23

2018. február 13.

Nálam ez évek óta egy jól bevált sampon. Persze ki szoktam próbálni másokat is, de ez az, amihez mindig visszatérek és ezt használom, ha biztosra akarok menni. Normál állapotú a hajam, semmi baj vele szerencsére, így semmi extrát nem igényel. Ez a sampon nem is ad semmi extrát, de alaposan tisztít, nem szárít, nem zsírosít, puha lesz tőle a hajam és kellemes, olyan igazi frissen mosott illatot ad még másnap is. Az ára is nagyon gazdaságos.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

mucubebu

2018. január 24.

Attól függetlenül, hogy Baba eszméletlenül szétszárította a fejbőrömet, valamint valamilyen allergiás reakciót váltott ki, mert mindig másnapra az egész fejbőröm viszketni kezdett ettől a terméktől. Számomra ez egy hatalmas csalódás, sokan vesznek Baba termékeket abból a célból, hogy az majd biztos kíméletesebb lesz, de nekem valahogy egyik termékük sem vált be :/

mucubebu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Szandika12

2018. január 23.

Akkor használom ezt, mikor nem megyek a barátomhoz, hanem csak iskola van. Annyira nem teszi széppé a hajat, mint a syoss sampon, sokkal jobban összegubancolja, hullámosabb is lesz tőle a haj, viszont nagyon jól tisztít és kellemes az illata, a hatása egy közepes, 3-4 napig bírja a hajam, de az összes samponnál ennyi a maximum amíg bírja. :).

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

nikimanó

2017. december 31.

a lányom haját mosom vele, neki végül is nem rossz, mert a hosszú gubancos hajának jót tett a szilikon, fényesebb és könnyebb szétbontani. az illata brutál erős és az összetevői sem tetszenek. markeing-baba. elfogy, aztán többször nem kell.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Propanediol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.