Baba

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Tusfürdők

A cseresznye édes ízéről és játékos külleméről ismert, melyet gyakran használnak édességek díszítésére is. Piros színe a szenvedély, szerelem és törődés szimbóluma. A Baba cseresznye illatú tusfürdő használatával bőrünkön érezhetjük lágy tapintását, és élvezhetjük a frissítő pillanatokat, a cseresznye édes illata pedig felfrissíti érzékeinket. A Baba cseresznye illatú frissítő tusfürdő gondoskodik bőrünk ápolásáról, és frissítően édes illatot hagy maga után.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

JudithBeauty

2022. január 20.

Nekem tetszik az illata, viszont eléggé szárít, így alaposan kell utána testápolóznom. Zselés állagú, sokkal hígabb, mint amire számítottam, a habzása pedig közepes. A Baba zöld citrom és menta tusija sokkal jobban bevált. Nem hinném, hogy a cseresznyéset újra veszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

Dyana91

2021. október 28.

Nem fogott meg ez a tusfürdő. Az illata miatt vettem meg, mert az nagyon tetszett, de zuhanyzás után már nem tartós. A tusfürdő állaga nagyon folyós és a bőröm is szárítja. Többször nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

Csutak

2021. szeptember 28.

Névnapomra kaptam a bátyámtól és nagyon szerettem, biztos veszek még belőle. :) Az illata nagyon finom és a színét is imádom, mint valami vámpírkirálynő. :D Csak kár, hogy olyan híg, hogy szinte azonnal kifolyik a tenyeremből. Csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

RoseGold88

2020. augusztus 26.

Én nem kedvelem, engem riaszt az a piros szín, ami mindent megfog. Olyan, mintha piros festékben fürödnék, baromi egészséges lehet a bőrnek ez a masszív vegyszer. Az illata nagyon jó, de a színe miatt ritkán használom, valamint túl folyós az állaga, nem olyan, mint a sima Babának. Engem ugyanúgy szárít sajnos, mint a legtöbb vegyszeres tusfürdő. (kivéve a sima Baba, valamiért az nem. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

sarahun

2020. július 14.

Imádom az illatát, friss és gyümölcsös. Jól habzik, én szivacson használom, és nagyon kis adag is elég belőle. Nem szárítja a bőrömet, nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Zsozsi20000118

2020. június 10.

Pár éve vette nekem anyukám, mert akkor voltak a boltokban ezek a kis cuki feliratos Baba termékek, mint pl Kedvesem, Nagyi, Kislányom stb. :) Nagyon bele nyúlt az illatba, valami hihetetlenül szerettem, remélem idén nyáron is elérhető még, mindenképpen fogok belőle venni egy párat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

aniko_farago

2020. május 31.

Az illata miatt már megkapja az 5 csillagot tőlem. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Az illata miatt már megkapja az 5 csillagot tőlem. Nem szárítja a bőrt.

bibike2000

2020. április 27.

Nagyon jó kis termék, igazi friss,gyümis illata van. Abszolút nem szárít, megfelelően habzik, picit sűrűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

csill87

2020. március 17.

Isteni zamatos, friss gyümölcs illat. Nekem nagyon tetszik. Habfürdőnek is használom. Puhább a bőröm mióta babatusfürdőzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

AnnaR

2020. március 6.

Még mindig nem tudom, hogy miért veszek meg egy Baba tusfürdőt. Az INCI-re most én sem nézek...
Ezt a színe miatt vettem meg. Jó, mert megteszi azt, amit elvárok egy tusfürdőtől. Az én bőrömet nem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol