Baba

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Tusfürdők

A cseresznye édes ízéről és játékos külleméről ismert, melyet gyakran használnak édességek díszítésére is. Piros színe a szenvedély, szerelem és törődés szimbóluma. A Baba cseresznye illatú tusfürdő használatával bőrünkön érezhetjük lágy tapintását, és élvezhetjük a frissítő pillanatokat, a cseresznye édes illata pedig felfrissíti érzékeinket. A Baba cseresznye illatú frissítő tusfürdő gondoskodik bőrünk ápolásáról, és frissítően édes illatot hagy maga után.

RoseGold88

2020. augusztus 26.

Én nem kedvelem, engem riaszt az a piros szín, ami mindent megfog. Olyan, mintha piros festékben fürödnék, baromi egészséges lehet a bőrnek ez a masszív vegyszer. Az illata nagyon jó, de a színe miatt ritkán használom, valamint túl folyós az állaga, nem olyan, mint a sima Babának. Engem ugyanúgy szárít sajnos, mint a legtöbb vegyszeres tusfürdő. (kivéve a sima Baba, valamiért az nem. :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

sarahun

2020. július 14.

Imádom az illatát, friss és gyümölcsös. Jól habzik, én szivacson használom, és nagyon kis adag is elég belőle. Nem szárítja a bőrömet, nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Zsozsi20000118

2020. június 10.

Pár éve vette nekem anyukám, mert akkor voltak a boltokban ezek a kis cuki feliratos Baba termékek, mint pl Kedvesem, Nagyi, Kislányom stb. :) Nagyon bele nyúlt az illatba, valami hihetetlenül szerettem, remélem idén nyáron is elérhető még, mindenképpen fogok belőle venni egy párat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

aniko_farago

2020. május 31.

Az illata miatt már megkapja az 5 csillagot tőlem. Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Az illata miatt már megkapja az 5 csillagot tőlem. Nem szárítja a bőrt.

bibike2000

2020. április 27.

Nagyon jó kis termék, igazi friss,gyümis illata van. Abszolút nem szárít, megfelelően habzik, picit sűrűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

csill87

2020. március 17.

Isteni zamatos, friss gyümölcs illat. Nekem nagyon tetszik. Habfürdőnek is használom. Puhább a bőröm mióta babatusfürdőzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

AnnaR

2020. március 6.

Még mindig nem tudom, hogy miért veszek meg egy Baba tusfürdőt. Az INCI-re most én sem nézek...
Ezt a színe miatt vettem meg. Jó, mert megteszi azt, amit elvárok egy tusfürdőtől. Az én bőrömet nem szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Aprile

2019. december 27.

Ajándékba kaptam, és nagyon megszerettem. Az INCI-re jobb nem ránézni, viszont nagyon bejött az illata, ami a fürdés után még sokáig érződött rajtam, sőt, sokszor még a testápoló illatán is átsejlett. A textúrája is tetszett, nem szárított, egynek abszolút jó volt. Azt hiszem, tusfürdők terén a kókusz mellett a cseresznye az abszolút favoritom, így nem csoda, hogy ez is bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Evelin123

2019. augusztus 22.

Két dolog miatt lopta be magát a szívembe, habár az illata elmegy de nem a kedvencem. Ez már csak egyéni preferencia, de
1. Vörös. Látom, hol kentem magam be, nem kenem át magam egy részen 6x, este fáradtan. :D
2. Nagy a " lyuka " ,ha ezt így meg lehet fogalmazni és egyszerre viszonylag sokat tudok belőle kiszedni, nem kell többször érte nyúlni. ( Bár minden Baba tusfürdőnek ilyen nagy a " lyuka " de ez folyékonyabb számomra kicsit)
Tetszik a folyékonyabb, könnyen eldolgozható és lemosható állag. Talán még újra is veszem, de nagyon ritkán veszek újra tusfürdőt és többnyire nem egymás után, mert úgy érzem a tubus végére megunom és másra vágyom a tusik tengeréből... De ez lehet 5 csillag, az ára sem olyan vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

bendi13

2019. augusztus 11.

Tetszik az illata, színe, jól habzik. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Tetszik az illata, színe, jól habzik. Nem szárít.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol