KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 7.

Kategória:   Samponok

A Baba férfi sampon élénkítő hatásáról ismert, természetes eredetű ginzeng gyökér-kivonatot és Bali szigetéről származó tengeri ásványokat tartalmaz. Tiszta és friss érzést biztosít hajának, nap mint nap!

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cipi70

2017. november 13.

4.-dik falok, szerintem mindent elmondtam.

cipi70
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

4.-dik falok, szerintem mindent elmondtam.

Radam

2017. november 12.

Vendégségben próbáltam ki egyszer, nekem nagyon tetszett az illata, szerintem jó sampon.

Radam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

oildi71

2017. november 11.

Férjem használja, állítása szerint jól habzik, kellően tisztít és költséghatékony is.:)

oildi71
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

szorosember

2017. augusztus 19.

Vicces, hogy egy férfiaknak szánt samponról többnyire csak női vélemény jelenik meg. Most akkor mint férfi, megmondom a tutit: Borzalmas! Elviselhetetlen a szaga. Ez NŐI illat !!! Egyáltalán nem férfias.

szorosember
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 19.

roddo

2016. szeptember 9.

Nekem teljesen megfelelt, bármikor szívesen fogom újra használni, az illata kellemes, a fejbőrömet nem irritálta.

roddo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

hedgehog

2016. április 6.

Párom választotta magának, a szokásos kritériumok alapján: "azt mondja sampon". Az ár/mennyiség az rendben van. Az illata is nagyon finom. De olyan vele hajat mosni (persze nem bírtam ki, hogy ne teszteljem), mintha az ember a fejére borítana egy vödör ragasztót. Háromszor mostam ki és balzsamoztam is, hogy legalább az ujjaim átmenjenek a vizes fürtök között. :( Az összetevői is inkább rémálom, mint álom, a funkcióját nem igazán látja el. Hm, legyen 2 pont, mert a házi pasi szerint "elmegy":

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Szuszi

2014. február 7.

A barátom imádja, én meg a haja illatát.Egyszer én is kipróbáltam lányos sampon híján és tetszett :) 5-ös

Szuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 7.

Laura19

2014. február 7.

Apukám egyik kedvenc samponja. :D
Sokszor veszi meg. Kellemes, férfias illata van. Korpával elbánik, szép lesz tőle a haj. Néha én is ki-kipróbálom, mikor otthon vagyok. Nekem is pozitív tapasztalatom van róla. Jár az 5 pont.

Laura19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

Apukám egyik kedvenc samponja. :D

Hidratálók: Dimethiconol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Lila színű.