Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2014. január 27.

Kategória:   Tusfürdők

A Baba grépfrútos és bazsalikomos tusfürdő a grépfrút fanyarkásan édes illatával és a bazsalikom fűszeres élénkítő aromájával valódi felüdülést nyújt a testnek és a léleknek nap mint nap.

aniko_farago

2020. május 31.

Az illatát szeretem és hogy nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Az illatát szeretem és hogy nem szárítja a bőrt.

Florencyta

2017. február 12.

Igazi nyári tusfürdő! Nagyon kellemes az illata, nyáron használtam utoljára, de még most is érzem az orromban, ha rágondolok. A Baba családnak ez a tusfürdője is nagyon kellemes érzetet ad a bőrnek, egy picit szárítja azt, de nem vészesen. Mind a három ilyen különleges illatú, átlátszó tubusú tusfürdőről azonos véleményen vagyok. Csak ajánlani tudom őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

eniko04

2016. augusztus 18.

Friss, nyári tusfürdő. Nem szárít, jó vele tusolni. Nálunk uniszex tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Friss, nyári tusfürdő. Nem szárít, jó vele tusolni. Nálunk uniszex tusfürdő.

katica131

2015. július 27.

szeretem a Baba tusikat, mert sokáig elég ez a kiszerelés, így árát tekintve is nagyon gazdaságos.
Eddig mindegyiket jobban szerettem, mint ezt, de így a nyári kánikula idején igazi felfrissülés ezzel fürödni. :) A lanolinos, és a vitaminos a kedvencem, télen pedig a kakaóvajas, ezt nem biztos hogy újra fogom venni, de amúgy semmi gond nincs vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

Majavcsielka

2015. június 1.

Én nagyon szeretem, viszont mikor újra akartam venni, már nem találtam a polcokon. Kivonták a forgalomból?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Cicuu

2014. november 22.

Nem rossz.Jól tisztít,kicsit szárít, csak egy idő után irritáló az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 22.

Nem rossz.Jól tisztít,kicsit szárít, csak egy idő után irritáló az illata.

Gabriella1992

2014. november 14.

Jaj nagyon szerettem az illatát! De tényleg szárít egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Jaj nagyon szerettem az illatát! De tényleg szárít egy kicsit.

szaszu05

2014. augusztus 15.

Az illatát szerettem, de semmi több. Van ennél jobb Baba tusfürdő is. Ezt biztos hogy nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Szofi

2014. július 5.

Jóindulatú négyeskét kap, mivel kicsit szárít, viszont az illata jó és jól tisztít, az ára is barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Ginyw

2014. június 19.

Hát mit mondjak a babák közül ezt szeretem a legjobban, biztos az illata miatt, nekem nagyon tetszik. cseppet szárítja mondjuk a bőröm,de az még elviselhető 2+1 akcióban vettem így nagyon megérte az árát, párom is nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Lilás piros.