Baba

Ár:   594 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 594 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2017. november 13.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 594 Ft

A gyengéd hatóanyagokat tartalmazó Baba Gyermek Könnymentes Sampon különösen kíméletesen tisztít, selymes fényt és lágyságot kölcsönöz a hajnak. Nem csípi a Baba szemét, nem szárítja a kisgyermek érzékeny fejbőrét. Bőrbarát pH értékű, bőrgyógyászatilag tesztelt. Kellemes, üde illata a tisztaság érzését biztosítja.

Kiszerelés: 400 ml

Ár: 594 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
pappevi1975

2018. november 1.

Számomra nem vált be.
De lehet, h az én hajam minőségével van a gond.
Csodát nem tett vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Számomra nem vált be.
De lehet, h az én hajam minőségével van a gond.
Csodát nem tett vele.

fiorentina914

2013. augusztus 18.

Isteni tutti-frutti illata van, amit nagyon sokáig érezni is lehet. :) De ezenkívül semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

vomitmyheart

2013. február 16.

Régen használtam, mert finom illata van, és végzi a dolgát, viszont most hogy be van festve a hajam már nem ezt használom, és nem is hiányzik. Az illatánál sokkal több pozitívuma nincs. Egynek elmegy, de semmiképpen sem csúcstermék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

eo

2012. december 16.

Egy időben kipróbáltam magamon használni, de nem igazán vált be, nem éreztem elég hatékonynak. Ezzel együtt semmi negatívat sem tapasztaltam, csak olyan "semmilyen" volt. A babáknak viszont valóban jó lehet. Most a kutyusom fürdetésére használom, finom, eper illatú lesz tőle és fényes, csillogó, selymes a szőre, alig tudom abbahagyni a simogatását. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

ludmilla

2012. december 16.

Nagyon jó sampon! Finom rágógumis az illata, elg jól habzik, szóval leszedi a hajápoló szereket mégis kíméletes! Inkább ez, mint a schauma!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Csáprágó

2012. november 10.

Eper illatú :) Szeretem,mert nem csípi a szememet és nem szárítja a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 10.

Eper illatú :) Szeretem,mert nem csípi a szememet és nem szárítja a fejbőrömet.

kazlas

2012. szeptember 4.

Ez valami hatalmas csalódás volt... anyukám vette nekem először, mert érzékeny a bőröm mindenhol, a fejbőröm is. Gondoltuk, baba sampon, baba fejre, csodás lesz. Nem 2 hajmosás után a fejbőröm, a nyakam(meg ahol ért ez a méreg) tele lett kiütésekkel, gennyes volt, felsebesedett a fejbőröm és égett állandóan. :( Azóta csalánsampont is használtam(az leszárította a hegeket meg a ragyákat) és most végre használhatok újra "normális" samponokat... Még a kutyámat se fürdetném meg benne :( Muszáj sajnos egy csillagot adni, ez legyen az illaté... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

este

2012. július 8.

Az egész család használja, szerintem nem csípi a szemet, és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 8.

Az egész család használja, szerintem nem csípi a szemet, és jó az illata.

agirika

2012. június 30.

én nagyon szeretem,hosszú évek óta ezt hazsnálom a bőrgyógyászom javaslatára,nem vettem észre szárító hatást,az illata isteni,az ára meg nevetségesen olcsó!szóval én bátran merem ajánlani:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

kissacko

2012. május 8.

Tényleg csípi a szemet, és nem is olyan hatásos. Ennél sokkal jobb samponokat is próbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 8.

Antioxidánsok: Fragaria Ananassa Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.