Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Tusfürdők

A virágok nyelvén a gyöngyvirág a boldogsághoz való visszatérést szimbolizálja. Ha vetünk egy pillantást a kis fehér csengettyűire, máris halljuk a zeneszót és érezzük a magával ragadó finom, virágos illatot. A viola illatával megbolondítva igazán különleges gyöngyszem a tusfürdők között.

A Baba gyöngyvirág és viola tusfürdő gyengéden ápolja a bőrt, miközben ellazítja a testet és a lelket egyaránt.

Kiszerelés: 400 ml

2019. december 8.

Nagyon finom illata van, jól habzik és egyáltalán nem szárítja a bőröm. Azért is imádom, mert egyik kedvenc parfümömre, Lolita Lempicka -Lolita Lempicka edp-re hasonlít. Együtt a kettő nagyon szuper, kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

mnikc

2019. október 20.

Kedvenc illatom , tudja amit kell az én száraz érzékeny bőröm se irritálja vagy szárítja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

tiffanyriti

2019. június 30.

valóban finom illata van, sajni rajtam nem olyan tartós. egyébként a szokásos Baba minőség, nem szárítja túl a bőröm, és selymes lesz tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Jeanette88

2019. június 27.

Jól habzó, gazdag, finom illatú tusfürdő. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Jól habzó, gazdag, finom illatú tusfürdő. Nagyon szeretem. :)

Anheszenamon

2019. május 7.

Az általam eddig használt Baba tusfürdők között ez a legfinomabb illatú. Ráadásul tartós is az illata. Nem vettem észre, hogy szárítana, bár én váltogatom a tusfürdőket. Több flakon is nyitva van, és épp az adott hangulatomhoz választom ki, hogy mivel fürdök vagy tusolok aznap. Így ezen a téren nem tudom letesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

szandi08

2019. február 13.

Nem tudom mi van ezekben a Baba termékekben, de mindegyik borzasztóan szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Nem tudom mi van ezekben a Baba termékekben, de mindegyik borzasztóan szárít.

nyuszo

2018. szeptember 11.

Lolita Lempicka illatú tusfürdő!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Lolita Lempicka illatú tusfürdő!!!

Demonshadow

2018. augusztus 8.

Ahhoz képest, hogy "nagymama" felirat szerepel rajta, számomra egyáltalán nem érett vagy "nyanyás" illatú. Igaz, hogy elég markáns benne a parfüm, de nagyon szeretem, mert nem illan el azonnal. Ráadásul ezzel nem vagyok úgy, hogy néhány használat után megunom, mint például a magnóliásnál, viszont az is igaz, hogy a flakonból áradó illatanyag nekem túl tömény, bőrön viszont sokkal kellemesebbé válik, ráadásul nem illan el hamar. Mindemellett egyáltalán nem szárítja a bőrt, sokáig kitart, gazdaságos a csomagolás, mert fejre állítva az összes cucc kiszedhető belőle, nem kel a kupakját feszegetni, biztos pontba beállítani, hogy ne kerüljön a kukába a flakon egyötöde. Bár igaz, hogy utóbbi az összes Baba termékre elmondható, számomra ez egy hatalmas piros pont a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

martuska83

2018. július 27.

Egyik kedvenc tusfürdőm, mindig van otthon, imádom az illatát mely hosszan tart, a bőröm táplálja és hidratálja, engem nem szárít. Télen, nyáron, tavasszal, ősszel, mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Sancsa

2018. július 2.

Finom tavaszias illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

Finom tavaszias illata van.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate