Baba

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Tusfürdők

A virágok nyelvén a gyöngyvirág a boldogsághoz való visszatérést szimbolizálja. Ha vetünk egy pillantást a kis fehér csengettyűire, máris halljuk a zeneszót és érezzük a magával ragadó finom, virágos illatot. A viola illatával megbolondítva igazán különleges gyöngyszem a tusfürdők között.

A Baba gyöngyvirág és viola tusfürdő gyengéden ápolja a bőrt, miközben ellazítja a testet és a lelket egyaránt.

Kiszerelés: 400 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pocika17

2021. szeptember 30.

Még régebben használtam, nagyon kellemes virágos, édes illata van. Nem szárít, jól tisztít. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

sissi25

2021. június 13.

Isteni finom az illata, sokáig érzem fürdés után is. Ára is megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Isteni finom az illata, sokáig érzem fürdés után is. Ára is megfelelő.

Patrysa

2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 20.

Illata nagyon jó, viszont sajnos az összes Baba tusfürdő szárítja a bőrömet.

Amygdala88

2021. március 18.

Csakis Baba tusfürdőt használok sok éve! A típust váltogatom. Mostani kedvencem ez, télen szeretem a kakaóvajasat és a narancsos-shevajas verziót is. A legjobb ár-érték arányban!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Dyana91

2021. február 28.

Egy flakonnal használtam el. Ezt az illatot is ki artam próbálni. Illata nagyon virágos, már-már kicsit zavaró, de kellemes volt a zuhanyzás vele. A bőröm elviselte, de nem lettem tőle puhább. Többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

csill87

2021. január 4.

Én elképesztően allergiás lettem rá. Zuhanyzás utáb viszkettem, piros foltok jelentek meg rajtam. Pedig rengeteg Baba tusit próbáltam már és egyikkel sem volt semmi problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

szanii

2020. július 30.

Nagyon szeretem, ajándékba kaptam. Reggel, edzés után és este is kellően felfrissít, szuper az illata. Nem kizárt, h nem veszek belole egy újat ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

2019. december 8.

Nagyon finom illata van, jól habzik és egyáltalán nem szárítja a bőröm. Azért is imádom, mert egyik kedvenc parfümömre, Lolita Lempicka -Lolita Lempicka edp-re hasonlít. Együtt a kettő nagyon szuper, kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

mnikc

2019. október 20.

Kedvenc illatom , tudja amit kell az én száraz érzékeny bőröm se irritálja vagy szárítja

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

tiffanyriti

2019. június 30.

valóban finom illata van, sajni rajtam nem olyan tartós. egyébként a szokásos Baba minőség, nem szárítja túl a bőröm, és selymes lesz tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate