Baba

Ár:   1037 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 993 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lisien, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 993 Ft

A Baba Kamilla és Méz Habfürdő kíméletesen tisztítja és ápolja bőrét a mindennapok során. Bőrnyugtató és regeneráló hatású természetes eredetű összetevőkkel gazdagított. Segít megőrizni a bőr bársonyos tapintását. Diszkrét illata a természet frissességét idézi, így a család minden tagja szívesen használja.

Bőrbarát pH értékû, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 993 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Dorotii66

2019. október 5.

Jó illata van és nagyon jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Jó illata van és nagyon jól habzik.

dundicat

2018. július 3.

Annyira jó az illata, de nem szeretem, mert szárít :(((( Pedig illat alapján a kedvencekhez sorolnám! Nagyon nagy habot csinál, sokkal nagyobbat, mint az Avonos habfürik, és az illata is jobb, mint azoknak. Ráadásul sokáig érezni a bőrön! De mindezek nem érnek sokat, ha mellette totál kiszárít :/ Fél óra fürdés után egyszerűen rossz érzés még a törölközés is :( Az illat miatt viszont 3*-ot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

szabs

2018. június 3.

Szeretem az illatát, jól habzik, azonban nem tetszik az összetevője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Szeretem az illatát, jól habzik, azonban nem tetszik az összetevője.

babuu

2017. szeptember 11.

Hogy én mennyire szerettem kiskoromban ezzel a habfürdővel fürdeni. Hatalmas habokat csinált. Aztán egy idő után anya nem vett többet mondván hogy viszketnek tőle. Hát mit ne mondjak nekem vele semmi bajom nem volt. A nosztalgia kedvéért veszek is egyet a közeljövőben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Kittyki

2017. január 9.

A családdal előszeretettel használjuk ezt fürdéskor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

A családdal előszeretettel használjuk ezt fürdéskor.

kisizé

2016. október 22.

Mindig ezt használom, nagyon finom az illata és jól habzik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Mindig ezt használom, nagyon finom az illata és jól habzik!

Kingucii

2016. június 23.

Hát.. Nekem baromira szárított és viszkettem tőle. Nem használtam szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Hát.. Nekem baromira szárított és viszkettem tőle. Nem használtam szívesen.

cseresznyee1

2015. november 15.

Annyira, de annyira szeretem az illatát. Abszolút tisztaságot juttatja eszembe, de sajnos kicsit szárít ezért 4* .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

JudithBeauty

2015. június 15.

Akciós áron, 679 Ft-ért lehetett megvenni a helyi CBA boltban a 750 ml-es kiszerelést. Mivel a tusfürdő változata tetszett, gondoltam, kipróbálom a habfürdőt is. Az illata ugyanolyan, de nagyon szárít. Sajnos emiatt nem lehet fürdeni benne, és viszket is tőle a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

csillamelody

2015. június 13.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, baromira szárít és vakarózom is tőle. A bal könyökömet és a combomat úgy kiette hogy napokig viszketett. Az illata jó, és jól habzik, de valami borzasztó ez a szárító hatása. Később a maradékot mivel nem akartam kidobni, beleöntöttem a kézmosó adagolóba, hát úgy meg a csuklómat ette ki hogy fájt. És van pofájuk ráírni hogy kíméletesen tisztít és ápol, na ne röhögtessenek már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 13.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.