Baba

Ár:   459 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 4.

Kategória:   Tusfürdők

A koraőszi napsütés melengető sugarai érlelik kedvelt gyümölcsünket, a szilvát. Bársonyosan kék színének és zamatos ízének nehéz ellenállni. A Baba szilva illatú hidratáló krémtusfürdő használatával bőrünkön érezhetjük lágyságát, és felidézhetjük a napsütötte őszi tájak hangulatát. A Baba szilva illatú hidratáló tusfürdő gondoskodik bőrünk ápoltságáról, és kellemesen jóleső, vidám perceket jelenthet az egész család számára nap mint nap.

aniko_farago

2020. május 31.

Imádom az illatát.Amit egy tusfürdőnek tennie kell azt nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Imádom az illatát.Amit egy tusfürdőnek tennie kell azt nyújtja.

Noyko

2019. szeptember 7.

Sajnos egyet kell értenem, nem igazi szilva illat és valóban van egy férfi tusfürdő benyomása. A Baleának volt egy nagyon jó szilvása. Összességében bajom nem volt vele, de jobban oda szoktam lenni a Babákért. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Floree

2019. augusztus 20.

Úristen, de imádom ezt a tusfürdőt! Nem szárítja a bőröm, és nagyon jó, krémes formulája van. Mennyei, harapnivaló illata van! :D Sajnos nem láttam mostanában ilyen tusfürdőt, de ha látok, esküszöm veszek egyet! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Mirabylia

2019. július 5.

Nagyon szeretem az illatát! Rengeteget használtam, sajnos elfogyott és mostanában nem láttam, de ha találok, biztosan veszek még!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

ReiHUN

2019. május 17.

Fantasztikus illata van! Nemrég váltotta ki anyukám a patikában, és azóta rohamosan fogy itthon, mindenki kedvence! Én felváltva használom más tusfürdőkkel, és néhány naponta testápolózom, így a szárító hatást sajnos nem tudom megerősíteni, ezért nem adok rá max pontot. De szeretem, kellemes, lágy tusfürdő, és tényleg nem egy kifejezetten szilva illatot kapunk, de annyira jó attól még! :) Ha érzékelem később, h nagyon szárítana, még jelzek (ha nem felejtem el persze..) :) A kiszerelés pedig jó nagy, szóval megéri, sokáig kitart!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Pyross

2019. január 28.

Az illata nem hasonlít a szilvához, de ettől nagyon tetszik. Nem szárítja a bőröm. De semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

lavender

2018. december 26.

Leértékelve vettem diszkontban, kb egy hónapra elég. Csak az illata miatt adtam neki 3 pontot, aminek amúgy szerintem köze sincs a szilvához, de kellemes. Viszont mint minden másik Baba tusfürdő, ez is nagyon szárítja a bőrömet, sajnos már így a flakon végére vettem észre, hogy ettől vakarom ki magamat állandóan. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Puszita

2018. október 30.

Amióta piacra dobták azóta veszem ezt a terméket. A szilva illathoz ugyan semmi köze, viszont isteni finom ez az illat. Ameddig csak lehet ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

oliviag

2018. október 24.

Borzasztóan szárítja a bőrömet, ráadásul nekem az illata sem jön be, semmi köze a szilvához, viszont fürdés után friss/jó illatot érzek magamon, sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Bettina1984

2018. augusztus 17.

A mai napig sem tudom, hogy miért próbáltam ki.
Szárítani nem szárított, viszont az illatának köze sincs a szilvához, és, ha őszinték akarunk lenni, akkor az összetevői sem a legszebbek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

A mai napig sem tudom, hogy miért próbáltam ki.

Hidratálók: Sodium Lactate