Baba

Ár:   650 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 25.

Kategória:   Tusfürdők

Antibakteriális összetevőt tartalmazó Baba tusfürdő, amely segít eltávolítani a szennyeződéseket és a baktériumokat. Gyömbérkivonatot és shea vajat tartalmaz, használatával bőrünk nemcsak tiszta, de ápolt is lesz.

lettniko

2022. május 24.

Kétszer használtam. Mindkét alkalommal tele lett a mellkasom viszkető, piros pöttyökkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 24.

Mantra

2021. december 11.

Jöttem felpontozni. Meguntam a teafa és kakukkfű illatú borzadmányokat, úgyhogy örültem, hogy végre van valami normális illatú antibakteriális tusfürdő, aminek az incije nincs tele piros pöttyökkel... Jól habzik, kellemes az illata, nem viszketek tőle, télen pedig minden nap használok testápolót, úgyhogy ha minimálisan szárítja a bőröm, az sem gond igazából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 11.

Gyalogkakukk

2021. november 18.

Nekem az illata bejön, viszont ennyi az összes pozitívum, amit elmondhatok róla. Kissé szárít és hasonlóan az előttem szólók többségéhez, én is viszketést tapasztaltam. Néhány alkalom után nem próbálkoztam tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

whyteangel

2021. június 8.

Bőrproblémákat ugyan nem okozott, de pozitív hozadéka sem volt a használatának.
Vártunk valamilyen fanyar, gyömbéres illatot, de nagyon semleges illatú. Hatásra tudja ugyanazt, mint bármelyik baba tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Bőrproblémákat ugyan nem okozott, de pozitív hozadéka sem volt a használatának.

dzsuzsanna

2021. április 12.

Nekem nagyon tetszik, talán az első Baba tusfürdő, amit folyamatosan újraveszek. Kellemes illata van, jól habzik és az én bőrömet egyáltalán nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

ddorcsii

2021. március 17.

Sajnos én is viszketek tőle :( a mellkasomat szinte véresre vakartam.....talán kézmosásra jó lesz! De óriási csalódás nekem a baba pedig egy időben csak ezt használta mindenki a családban......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Bettina1984

2021. március 16.

Az illata jó, de ezen kívül semmi.
Szárít, kicsit viszketek is tőle.
Nem értem a márkát, anno a 2000-es években csak a lanolinos tusi, szuper minőség volt, az illata is.
Most meg....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 16.

Az illata jó, de ezen kívül semmi.
Szárít, kicsit viszketek is tőle.
Most meg....

Hidratálók: Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.