Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

szata1

2020. június 5.

Semmi extra, egy sima tusfürdő. Tipikus baba illata van. Nem tapasztaltam semmi különlegeset vele. Viszont jól tisztít, frissít. Én nem érzek magamon visszamaradó illatot, maximum ilyen „tisztát” és ezt kimondottan szeretem benne, mert nem mindig akarok illatfelhőt magam köré. Azért nem egy csodaszer, de szuper tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

aniko_farago

2020. május 31.

Szeretem ezt a tusfürdőt mert puha lesz tőle a bőröm.Az illatával sincs gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Szeretem ezt a tusfürdőt mert puha lesz tőle a bőröm.Az illatával sincs gondom.

naszi

2020. április 25.

szokásos baba minoseg, csak az illat valahogy nem jon at nekem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

szokásos baba minoseg, csak az illat valahogy nem jon at nekem

kisszandi

2020. április 23.

A száraz bőröm miatt sokáig próbálkoztam különbféle baba tusfürdőkkel, azonban egy iőd után (hosszú idő) lemondtam róluk. Nekem egyáltalán nem segített, sőt még jobban száradt tőle a bőröm. Cserébe az illata is a legtöbbnek elég mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 13.

Nagyon jó az illata és valamennyire táplálja a bőrt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 13.

Nagyon jó az illata és valamennyire táplálja a bőrt is.

tenagi

2020. március 6.

Én télen vagy krémtusfürdőt használok vagy olívaolaj tartalmút, mert nagyon hamar kivörösödik és kiszárad a bőröm a hidegtől. Idén erre esett a választás. Nem azt mondom, hogy nem kellett testápolót használnom a télen, de lényegesen kevesebbet, mintha egy sima tusfürdőt használtam volna. Az illata kellemes, ár-érték arányban jó választás.

UP: Most is ezt használom (2020 tele). Változatlanul nagyon szeretem: az illata, hogy nem szárít ... nagyon jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

kesi

2020. március 4.

Jó az illata, de nem vettem észre h pozitív hatással lenne a bőrömre. Mondjuk ártani sem árt legalább. :) Nem kell semmi extrára számítani, de az illata finom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

account001

2019. december 27.

Szerintem azon emberek közé tartozom, akik utálják.
Szárítja borzasztoan a bőrömet. Fürdés után száraz, emellett holyagos is a bőröm :(
A kezemen ugyan ez, miutan azt gondoltam, folyékony szappannak majd elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

Szerintem azon emberek közé tartozom, akik utálják.
A kezemen ugyan ez, miutan azt gondoltam, folyékony szappannak majd elmegy.

vhsz

2019. december 9.

Az illata nem tetszik, szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Az illata nem tetszik, szárítja a bőrt.

nandy.25

2019. november 19.

Kedvenc. Mind márkában, mind illatban, mind árban :) Nagyon jó sűrűbb krémes állagú, jól habzik, finom illatú és nem viszket tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.