Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

karola98

2021. július 7.

Régebben borzasztóan szerettem, de ma már valami szörnyű. Nem csak, hogy az illata irritáló, de borzasztóan szárít is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

ranett

2021. június 17.

Update: Tényleg jól gondoltam mikor a múltkor újravettem, hogy valahogy nem a régi, furcsa lett. Nem is használtam el, többet soha nem veszek ilyet. Kár pedig régen szerettem.

Cserélgetni szoktam időnként a tusfürdőket, most egy idő után tértem vissza hozzá. Szerettem, de valamiért most sokkal édesebbnek tűnik mint előtte kicsit olyan "műbb" illata van nekem. Változtattak vajon rajta? De lehet hogy csak rosszul emlékszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

Samantha

2021. június 13.

Nagyon szeretem. Igazi klasszikus . Az illata sokáig érezhető. Nagy adag, megéri az árát. Mindig jó hangulatot csinál.

Megváltoztatták az összetevőit! Egy mérgező, büdös, vízállagú ragacs lett. Tiszta vörös kiütés lettem tőle.
Nagyon sajnálom, mert ezt az egy tusfürdőt viselte el a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. június 13.

Nagyon sajnálom, mert ezt az egy tusfürdőt viselte el a bőröm.

afrocitt

2021. június 10.

Jó illata van, viszont az én bőrömet borzalmasan szárítja. Feszül viszket, húzódik utána a bőr. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Moniko

2021. március 30.

Szuper illat, jól habzik és nem szárítja a bőrömet sem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 30.

Szuper illat, jól habzik és nem szárítja a bőrömet sem :)

GreatE

2021. március 10.

Szeretem, de azért kap 4 csillagot, mert az illatával nem vagyok kibékülve (

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Szeretem, de azért kap 4 csillagot, mert az illatával nem vagyok kibékülve (

VargaJudit91

2021. március 3.

Szeretem. Jó illat, kellemes állag, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Szeretem. Jó illat, kellemes állag, nem szárít.

Dyana91

2021. február 28.

Szeretem a kakaóvajas illatokat, így ez is megnyert. Jól habzik és a bőrömet nem szárítja, de más illatokat is ki akarok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

sarah0425

2021. február 27.

Vettem belőle egy egész nagy kiszerelést. Nagyon puha lesz utána a bőröm és jó illatú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

csvik

2021. február 13.

A gyümölcsös mellett ez a másik kedvencem. Nagyon jó az illata, jól habzik. Emiatt szerettem meg és nagyon sokáig használtam, de ahogy észrevettem egyre drágább, így más tusfürdőt választok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.