KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   515 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 515 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: hannah, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 515 Ft

A kakaóvaj gazdag bőrpuhító összetevőkben, melyet az új Baba tusfürdő, habfürdő és testápoló is tartalmaz, emellett az illatuk is élvezetet nyújt használatuk során.

Ár: 515 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

pointofview

2018. december 6.

Kellemesen édes illatú, sűrű, krémes állagú tusfürdő. Jól hidratál és tisztít, télen nagyon jól esnek az édes illatok, főleg ilyenkor veszem újra. Sokáig érezni a bőrön a finom illatát, de vannak, akiknek ez talán túl édes lehet. Jó ár-érték arányú tusfürdő, egy kevés is elég egyszerre, így egészen sokáig kitart. Összességében az egyik kedvenc Baba tusfürdőm, amit bármikor szívesen újraveszek.

pointofview
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

bszancsi

2018. november 29.

Nagyon szeretem, imádom az illatát, nem szárítja a bőröm és sokáig tartós marad az illata

bszancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

jkm

2018. november 27.

Egy ideig nagyon jó volt, aztán észrevettem, hogy elkezdte szárítani a bőrömet. Kár, mert nagyon szerettem az illatát.

jkm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

mykiki

2018. november 26.

Nagyon szeretem, igazi hagyományos, kedves tusfürdő remek illattal. Ár-érték arányban kitünő!

mykiki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

netti1212

2018. november 5.

Kedvenc tusfürdő márkám minden illatban :) puha tapintású lesz a bőrőm , testápolót ritkán használok mellette.

netti1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Nagyon régóta használom, tusfürdő is egyben, meg jól habzik. Én rendszeresen ezt veszem, nem is váltok másra, mert illatra, állagra teljesen jó. Hidratál, kényezteti a bőröm.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Szucsandrea1

2018. szeptember 25.

Nagyon cukros, az állaga is olyan mintha olvasztott cukor lenne. Megbántam a vásárlást.

Szucsandrea1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Vargadrienn123

2018. szeptember 20.

Nagyon szeretem az illatat viszont a nivea egy fokkal jobb.Kissè szàrit de nem mindegyik fajta

Vargadrienn123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

szepseg20

2018. szeptember 19.

Remek illat, nem lesz olajos tőle a böröm, viszont pihe-puha / sima és illatos lesz :)

szepseg20
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Nagyon szárítja a bőröm. Alig vártam, hogy elfogyjon. :(

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Nagyon szárítja a bőröm. Alig vártam, hogy elfogyjon. :(

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.