Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Tusfürdők

Bárhol járunk a világban, könnyen rátalálunk a magnólia virágra. Kontinenseken át visz szépséget és jókedvet az emberek életébe ez a gyönyörű virág, mely egyet jelent a tavaszi újjászületés frissességével.
A Baba Magnólia kényeztető tusfürdővel a zuhanyzás igazi felüdülés lesz. Lágy habja gyengéden ápol, míg finom illata tavaszi lendülettel ajándékoz meg minket.

Mercury91

2021. február 16.

Kellemes illatú, jól habzó és kicsit hidratáló tusfürdő, többször vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Kellemes illatú, jól habzó és kicsit hidratáló tusfürdő, többször vettem már.

detti23

2021. január 10.

Még néhány éve használtam párszor, aztán valahogy ráfelejtettem, most újra a kezembe került az üzletben és örülök, hogy megvettem. Én nem érzem idős nénisnek az illatát. Szerintem kellemes, virágos, ami fürdés után is érződik még egy ideig a bőrön. Azt nem mondom, hogy örök kedvenc lesz, mert olyan extrát nem érzek benne, de szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

bettina28

2020. július 4.

Ajándékba választottam egy promóció keretében. Örülök, hogy ingyen volt mert sajnáltam volna az árát. Elhasználtam, viszont nem tetszett az illata egyáltalán. Öreg nénis illata van szerintem pedig kellemes virágos édeskésre számítottam. Tetszett viszont hogy beleláttam a tubusba és végig láttam hogy mennyi van benne. De megvenni semmiképp nem fogom. Az összetevői sem jók, de főleg az illata nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

bibike2000

2020. április 27.

Anyukám szokott Baba termékeket vásárolni, habfürdőt, tusfürdőt, szappant, sampont. Ő vett nekem is egyet ebből a termékből. Nagyon tetszik az illata,sokáig érződik. Sokáig elég, kellően habzik, kicsit sűrűbb gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Jenniii92

2020. április 7.

Finom, nyugtató hatású illata van, nagyon szeretem. Kevés is elég belőle, mert jól habzik. Fürdés után kicsit még érezni a bőrömön, sajnos nem olyan sokáig, viszont a fürdőben nagyon jó illat marad utána 1-2 órán keresztül. Az én bőrömet nem szárítja. Nekem bejött, biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Rekaa24

2020. február 16.

Nagyon jó illata van, de nem állandó tusfürdő lesz nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Nagyon jó illata van, de nem állandó tusfürdő lesz nálam.

Kendralinx

2020. január 10.

Szarít ,es rettentően büdös.. nagymamaknak való illat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Szarít ,es rettentően büdös.. nagymamaknak való illat..

Maria8922

2019. szeptember 6.

Szeretem a Baba tusfürdőit, mert minden meg van benne, amit elvárhatunk egy tusfürdőtől. Kedvező ár, nagy kiszerelés, sokféle illat, ami kellemes. Tényleg kényeztető, nagyon kellemes illata van, jól habzik. Tiszta Wellness😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

bbianka9

2019. augusztus 13.

Az illata alapján álmaim tusfürdője, de nálam sajnos ekcémát okozott így le kellett állnom vele. Még mindig szomorú vagyok miatta, mert tényleg ez azaz illat amit régóta kerestem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

hippiesaur

2019. július 16.

Az illata nagyon kellemes, de nem marad érezhető a tusolást követően. Ici-picit szárítja a bőrömet, de egyáltalán nem vészes. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Lilás piros.