Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Tusfürdők

Bárhol járunk a világban, könnyen rátalálunk a magnólia virágra. Kontinenseken át visz szépséget és jókedvet az emberek életébe ez a gyönyörű virág, mely egyet jelent a tavaszi újjászületés frissességével.
A Baba Magnólia kényeztető tusfürdővel a zuhanyzás igazi felüdülés lesz. Lágy habja gyengéden ápol, míg finom illata tavaszi lendülettel ajándékoz meg minket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Deeinna

2021. december 28.

A tusfürdő illata remekül passzol a termék rózsaszín színéhez: lágy, édesen púderes nőies virágillat, ami viszonylag sokáig megmaradt a bőrömön.Amúgy egy teljesen átlagos tusi,a kényeztető jelző szerintem itt az orrnak szól, a bőrnek semmi extra, de legalább nem szárít.A kellemes illata miatt valószínűleg újra fogom venni még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 28.

Pocika17

2021. szeptember 30.

Ajándékba kaptam, kellemes púderes illata van, pedig nem annyira szeretem a púderes illatokat. Jól tisztít, nem szárít. Később még lehet, újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Serpentina

2021. szeptember 19.

Nagyon szeretem az illatát, a Baba tusfürdők közül jópár másik mellett ez az egyik kedvencem. Eddig a “Tündérkert” névre keresztelt , a levendulás, és a mentolos volt a favorit nálam, de ő is maximálisan megérdemli, hogy ezt a csoportot erősítse. Édes, virágos, friss, nőies, maga az illat is pont olyan “rózsaszín”, mint amilyen színű benne a gél, és esti fürdés után még másnap is érzem magamon. 🌺🌸
Sokkal puhább lesz tőle a bőr, jól tisztít, egyáltalán nem szárít vagy irritál. Ár-érték arányban is kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

shaddix

2021. augusztus 26.

semmi probléma nincs az illatával. nem szeretem a babás termékeket, de ennek annyira jó illata van, hogy biztos veszek legközelebb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Katie

2021. április 3.

Olyan szaga van, mint valami olcsó százas boltos parfümutánzatnak, nagyon nem tetszik. Pedig egyébként egész jól teljesítene, jó erősen habzik, kevés kell belőle, nem is annyira durván szárít. Csak ez a szag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Bellana

2021. március 24.

Ez is az egyik legjobb baba illat, kellemes, jól habzik és nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 24.

Ez is az egyik legjobb baba illat, kellemes, jól habzik és nem szárít :)

Mercury91

2021. február 16.

Kellemes illatú, jól habzó és kicsit hidratáló tusfürdő, többször vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Kellemes illatú, jól habzó és kicsit hidratáló tusfürdő, többször vettem már.

detti23

2021. január 10.

Még néhány éve használtam párszor, aztán valahogy ráfelejtettem, most újra a kezembe került az üzletben és örülök, hogy megvettem. Én nem érzem idős nénisnek az illatát. Szerintem kellemes, virágos, ami fürdés után is érződik még egy ideig a bőrön. Azt nem mondom, hogy örök kedvenc lesz, mert olyan extrát nem érzek benne, de szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

bettina28

2020. július 4.

Ajándékba választottam egy promóció keretében. Örülök, hogy ingyen volt mert sajnáltam volna az árát. Elhasználtam, viszont nem tetszett az illata egyáltalán. Öreg nénis illata van szerintem pedig kellemes virágos édeskésre számítottam. Tetszett viszont hogy beleláttam a tubusba és végig láttam hogy mennyi van benne. De megvenni semmiképp nem fogom. Az összetevői sem jók, de főleg az illata nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

bibike2000

2020. április 27.

Anyukám szokott Baba termékeket vásárolni, habfürdőt, tusfürdőt, szappant, sampont. Ő vett nekem is egyet ebből a termékből. Nagyon tetszik az illata,sokáig érződik. Sokáig elég, kellően habzik, kicsit sűrűbb gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Lilás piros.