Baba

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sabrirory, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

A körte édes és puha akárcsak a nyár utolsó napjai, ráadásul a természet eme csodás ajádéka bőrbarát is. A barackvirág finom illatával párosulva a körteszeletek édes aromája felélénkíti az érzékeket. A Baba körte és barackvirág kényeztető tusfürdő gyengéden ápolja a bőröd és puha bőrérzetet ad. Finom illatával pedig a zuhanyzást a nap fénypontjává teszi.

EloiseBlack

2020. február 2.

Elképesztően sokáig használtam, szinte megjelenéstől számítva vagy 7-8 évig. De az illatát egy idő után nagyon megszoktam. Most gondolkozom a visszatérésen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Imádom az illatát. Jól is tisztít. Télen sajnos ez is szárítja a lábamon a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

Mia0602

2019. július 25.

A legjobb illatú tusfürdő, amit valaha használtam . Ekcémás bőrre ajánlotta bőrgyógyász a termékcsaládot a gyerekemnek. Végig próbáltunk sok-sok illatot. Ez lett Anya kedvence. Krémes állagú, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

pattelin

2019. április 15.

Az illatából a barackvirág jobban érződik, mint a körte sajnos! Én körte párti vagyok. Nem hogy krémes, de még viszketett is tőle a bőröm sajnos! Ami néha bizonyos tusfürdőknél előfordul nálam. Így nem tudom felpontozni és használni sem fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Bettu

2019. március 5.

A boltban nagyon tetszett az illata viszont sajnos csalódnom kellett, mert fürdés közben sem intenzív, fürdés után már nem is érezni.:S
Ár-érték arányban viszont nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Ár-érték arányban viszont nagyon jó! :)

tabi96

2019. február 23.

A boltban szaglásztam új tusfürdő után, mikor rátaláltam erre. Nagyon megtetszett már ott az illata,ráadásul akciós is volt, végül a tavaszra hangolódásként esett a választásom erre. Az igaz, hogy fürdés után megmarad az illata, viszont utólag leginkább őszibarackra hasonlít az illata mint körtére (tudom,van benne barackvirág, de a körtét én egyáltalán nem érzem). Nekem extrém száraz bőröm van,így attól hogy krémes állagú,szerintem nem nagyon táplál, csak az illata az, amiért "hasznos" vétel lehet. Ezért 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Sziszikee58

2018. december 8.

Egyszerűen imádom!! Nagyon jó, finom illat. Nem kell belőle sok, mert jól habzik. Mindig újraveszem ha találkozom vele a polcokon. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Csutak

2018. november 14.

Nagyon erős négyes, mert: isteni az illata, ami a zuhanyzás során végig tart, ha halványan is, hidratál, tényleg egy élmény vele a zuhanyzás. Csak fürdés után már nem érezni sajnos, ezért levonom az egy csillagot, de ettől még újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

KuliKali

2018. október 8.

Az illatába szerettem bele,illetve kellett valamilyen nagy kiszerelésû tusfürdô. Ár-értékben verhetetlen,nem szárít,jóban vagyunk. Mostanra viszont nagyon wcillatosító lett az illata. Azért elhasználom (kolilife),de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

nkatika

2018. október 2.

Mivel nem lehet állandóan ezt az illatot vásárolni, ha meglátom a drogériában, mindig kerül a kosaramba. Nagyon kellemes a habja, az illata meg sokkal élménygazdagabb bármely más tusinál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 2.

Hidratálók: Sodium Lactate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.