Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 23.

Kategória:   Tusfürdők

A vízililiom frissítő tulajdonságával kiegészülve ez az egyedülálló kompozíció valódi felüdülést nyújt testnek és léleknek. A Baba levendula és vízililiom tusfürdővel a zuhanyzás igazi felfrissülés lesz. Lágy habja ápolja a bőrt, míg finom illata egész napon át tartó inspirációval tölt el.

Erika80

2019. szeptember 6.

Nem tömény levendula illat, sőt. De erre a célra ott van a sima levendulás változat, aki azt szeretné érezni inkább. Ennek kellemes, friss, lágy, könnyed illata van. Fürdés után rajtam egy ideig tart is az illata, bár én nem is várom el, hogy túl sokáig ott csücsüljön, hiszen ez mégiscsak egy tusfürdő és nem parfüm. Persze legalább pár percig tartson, az megnyugtató, kellemes érzés. :)
Szóval nekem nincs különösebb bajom vele, de nem vált kedvenccé. Egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

csemezb

2019. július 14.

Tényleg kellemes kis illat, de ennyi, jól habzik, de semmi extra. Így nyárra jó lehet, amúgy meg már erősen túl árazottnak tartom a Baba tusfürdőket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Mahoney

2019. június 13.

nyugtató hatású, elalvós tusi😀szeretem, de inkább a hangulatomtól függ😛

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

nyugtató hatású, elalvós tusi😀szeretem, de inkább a hangulatomtól függ😛

Rellaaa009

2019. június 2.

Egész jó az illata, bár közé nincsen a levendulához..
elhasználom mert jól habzik és mert nem akarom kidobni de nem azt kaptam amire számítottam. Picit szárítja is a bőrömet:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Egész jó az illata, bár közé nincsen a levendulához..

detti23

2018. november 28.

Én többet vártam ettől a tusfürdőtől. Szinte mindegyik Baba tusfürdővel elégedett vagyok, de ezt valahogy nem találták el. Valahogy nekem az állaga sem tetszik, levendulát meg csak nyomokban vagy még úgy sem tartalmaz. Az egész olyan semmilyen. Már a második használat után ráuntam és várom, hogy minél hamarabb elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Demonshadow

2018. október 15.

Flakonból megszagálszva nagyon kellemes volt, ezért is vettem meg, viszont a bőrön jelentéktelenné válik, hamar elillan.
Ez is azok közé tartozik, ami sokáig kitart, mivel nagyon jól felhabzik minimális nedvesség hatására is, azonban semmilyen illatterápiás élményt nem nyújt zuhanyzás közben, hamar rá lehet unni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Racka

2018. július 1.

Finom púderes, ugyanakkor friss illat, ami egész sokáig meg is marad. Nem szárított, nem irritált, csak meg kell állnom, hogy "borítsam" (nagy kiszerelés - finom illat átka) XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

HNReni

2018. június 26.

Amióta megjelent ezt használom. Szerintem egyáltalán nem szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Amióta megjelent ezt használom. Szerintem egyáltalán nem szárítja.

Effi

2018. május 30.

Állandóan cserélgetem a tusfürdőket, hamar megunok egy illatot. Ez nagyon tetszett, kellemes, frissítő, megnyugtató. Kicsit szárított. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Kremcica

2018. március 16.

Nagyon finom illata van. Szerintem nagyon hasonlít a Palmolive lila Relax tusijának az illatára. Talán annyi hibája van hogy nem annyira intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Hidratálók: Sodium Lactate, Sorbitol, Glucose, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.